дамаБезСобачки• 28 июля 2019
Що смачного й оригінального готуєте з динь?
Свої, багато, пропадають. Сушу в сушилці. Можливо, в когось ще є цікаві перевірені рецепти? Так шкода...
дамаБезСобачки
• 28 июля 2019
Ответ дляруки_Крюги
як лохи - так їмо
спершу теж їли з задоволенням. Тепер уже ніхто й дивитися на них не хоче...
Разумная Губка• 28 июля 2019
Я разбивала блендером,добавляла сахара немного и в морозилку.Зимой с блинчикамт и оладьями самое то.
дамаБезСобачки
• 28 июля 2019
Ответ дляРазумная Губка
Морожу теж. Але 2 камери забиті вже - різні ягоди, кукурудза, дині, шовковиця, ще помідори будуть.
дамаБезСобачки
• 28 июля 2019
Ответ дляРазумная Губка
Водку можно настоять на дыне,кстати. Будет не такая противная.
Цукор додаєте?
Хомо_сапиенс• 28 июля 2019
Ответ длядамаБезСобачки
А кукурузу варите или сырую морозите?
дамаБезСобачки
• 28 июля 2019
Ответ дляХомо_сапиенс
А кукурузу варите или сырую морозите?
Пробувала так і так. Сира в качанах більше місця займає, тому переважно відварюю, зрізаю зерна і морожу тільки їх. Потім - в салати, супи, піцу, просто як гарнір.
дамаБезСобачки
• 28 июля 2019
Ответ дляКинДза
Пастила! Вино
пастила з цукром? намагаюся його уникати.
КинДза• 28 июля 2019
Ответ длядамаБезСобачки
Без. Натурпродукт