ПолБатона• 01 августа 2019
Хто має відгуки про нано препарати фірми lavylites -зайдіть!
Цікавлять саме відгуки про цю фірму, мама принесла вже мені пляшку якусь і пшикалку - це все добро має тримати в нормі кров і покращити кругообіг і т.д. Коштує немало, поки дієвості не відчуваю, бо лише почала вживати, цікаво чи є хтось обізнаний - варто чи ні?
Зі здоров*ям у мене велика проблема як на свій вік. Проблема в голові, пов*язана з судинами, подробиці не хочеться виносити на загал, але ... Лікуюсь традиційними методами, прохожу повноцінне 10 денне лікування в лікарні з уколами, горою таблеток і капельницями по плану 2 рази на рік, мінімум раз(поки лише раз пройшла). Мама почула про це нано і хочемо пробувати... Дуже надіюсь, що є ті, хто знає про дієвість.
Дякую.
Анонимушка• 01 августа 2019
Нет никаких нано .
Брехня это для отчаявшихся людей.
Совести нет.
Наживаются на надеждах людей
Брехня это для отчаявшихся людей.
Совести нет.
Наживаются на надеждах людей
Коко На Страже• 01 августа 2019
Не надо Вам это нано! Фигня и разводняк! Лучше рыбки, говядины, фруктов купите!
ПолБатона
• 02 августа 2019
Дякую... ну ті банки, що вже купили - буду пити...може якраз ...але теж не віриться мені. Чудес не буває. А маму добре обробили, бо купила і каже ще там є і те і інше... Думала, може хоч хтось пробував вже...
Alino4ka27• 22 августа 2019
Ответ дляПолБатона
І як результат? Є? А то мені теж пропонують