Фамильная фондюшница• 03 августа 2019

Дипломат і столичний ринок

На вихідних я закуповуюся на столичному ринку,там багато крутих машин і навіть дуже крутих.Таке враження,що раніше в Києві був Басарабський ринок для мажорів зараз сталв столичний,особливо там де риба і м`ясо.
Я іду по своїй полосі просто перед мною стоїть лексус з дипломатичними номерами, зупинився прямо перед палаткою де продають овочі,тобто закрило воно людині точку,не дає проїхати машинам,воно вийшло і пішло за покупками(
Мій чоловік питає у продавців,а що це дипломат вони кажуть ох цей дипломат...скоріше б він вже поїхав,чоловік каже то він пішов такий товстий вони так(Ідемо ми по ринку і чоловік каже ось це мурло,хотів підійти і розказати яке воно мурло,я відмовила,кажу такому щось говорити собі дорожче(
Цей дипломат видно таке відкормлене жирне бидло(
Так стало обідно за тих продавців які приїжджають платять за в`їзд,місце, вирощують ті овочі,ідуть до Києва і ось таке мурло може та щей на дипломатичних номерах зупинитися перед цим товаром перекрити рух транспорту і йому наплювати на всіх(
Чому є такі люди,де вони беруться як вони можуть бути дипломатами.
І видно що це не водій дипломата,по роді видно що воно ще те чуччело((
Звездолётчица• 03 августа 2019
Думаю, це саме водій.
Белоснежко• 03 августа 2019
А вы кто что людей - оно называете?культурное быдло?
ЯниЯ• 03 августа 2019
Фу, какая вы грубая!!! Сколько же вас понаехало в Киев? Не нравится столица, езжайте к себе на Не столичный рынок!
МисисПропер• 03 августа 2019
Ответ дляБелоснежко
А вы видимо жена или дочка такого дипломата?
Пургену мне• 03 августа 2019
сделали бы фото и в по всем соц сетям сделали бы его знаменитым. А так что? просто поговорить...
Белоснежко• 03 августа 2019
Ответ дляМисисПропер
Ага, внучка
Братья Капли• 03 августа 2019
Что это за слово Дипломат? Специальность? Чин?
Вы где лингвистическое образование получали?
автор Фамильная фондюшница • 03 августа 2019
Ответ дляБратья Капли
Дипломатичні номера,як називати таку людину вирішуйте самі(і кажіть як треба називати правильно !
Ответ дляЯниЯ
Фу це Ви,я груба по відношенню до таких людей,а Ви судячи із Вашого тексту теж можете на тротуарі машину припаркувати(
Ответ дляПургену мне
По в м соцсетям я його знаменитим не зроблю,зараз таким вже ні кого не здивуєш і люди лайкати і перепостити не будуть,бо їх вже задовбали такі пости(
ЯниЯ• 03 августа 2019
Ответ дляМстящий за Зайца
Из-за таких как вы, понаехавших в Киев, уже скоро и на тротуаре маста не останется!!!! Не исключено, что тот дипломат ваш земляк! Как вы уже достали! Засрали Киев, ещё и пытаются друг друга обхаять!!!!
автор Фамильная фондюшница • 04 августа 2019
Ответ дляЯниЯ
Ви не адекватна особа!
Ответ дляПургену мне