LyudmilaMikityuk• 09 августа 2019

Температура 37, 4 тримається майже тиждень, починається паніка...

В мене хронічний тонзиліт, тиждень тому почало турбувати горло, застосовувала полоскання та спреї. До вівторка пройшло. Зате з´явився сильний нежить та температура. Таблетки не застосовую, так як часто дуже хворію, від них вже вертає......та і психологічно важко сприймаю будь яку хворобу

Наразі багато п´ю рідини, їм мед та канцервовану малину чи смородину
Допоможіть, будь ласка, порадою, бо в мене через це починається паніка.
Samirra• 09 августа 2019
Паника от 37.4? И не лечите ангину? Странно.

LadyDShoes• 09 августа 2019
У меня больше недели так было, вроде прошло...
Tory_82• 09 августа 2019
У меня хронический тонзиллит. Такая температура держалась месяцами. Вам надо лечиться. Промывать миндалины можно. Это не таблетки.
nahaka• 09 августа 2019
А анализы сдавать не пробовали? Так и бактериальное что-то может быть
OlgaDS• 09 августа 2019
Не хочу пугать, но у моей очень близкой подруги так обнаружили туберкулез. Просто температура 37.3 и слабость и насморк.... Терапевт отправил на флюшку и там нашли очаг. Лучше сдайте кровь и сделайте мазок с горла и носа, ну и флюрографию.
LadyOsen• 09 августа 2019
Пройдіть флюорографію.
Проконсультуйтесь у ЛОР, можливо сильний нежить - це синусит або гайморит.
При сильному нежиті краще зробити рентген пазух носа.
Загальний аналіз крові.
Також сходіть до сімейного лікаря.
radellen• 09 августа 2019
Хронический тонзиллит, температура 31,1-31,3 часов с 10 утра и до 23 вечера. Ночью нормальная. Уже больше 10 лет. Успела забеременеть и родить. Сначала искала способы, потом долечилась до грибковой ангины, во время нее поняла, что такое, когда горло болит постоянно и сильно