Брат займає певну посаду.
Ми окремі вільні люди.
До слова, практично не спілкуємося (і це мене уже зараз дуже влаштовує, він дуже важка людина для мене). Вкрай рідко по тел. на рахунок батьків, яких уже нема в живих (Встановлення пам"ятника. Також брат цікавиться спадком). ВСЕ. Він не бачив моїх дітей (старшому з яких - 11 років). У нього, ніби, є дитина, про яку я нічого не знаю (сказав якось по тел., але без подробиць).
Психологічно ми тільки на папері рідні.
Не хочу, ніяким чином фігурувати у його документах.
Можу відмовитися надавати свої дані?
Ми окремі вільні люди.
Психологічно ми тільки на папері рідні.
Можу відмовитися надавати свої дані?
Смурфетта
• 06 сентября 2019
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
зверху - вказано дружина і діти, тобто хто з ним приписаний
так, побачила...
Смурфетта
• 06 сентября 2019
Перетелефонувала щойно помічниці (до брата не додзвонилася).
Сказала, щоб не вносили мої дані. Не хочу в інеті світитися ).
Якщо вкрай треба, нехай мені повідомлять.
Але це не декларація, виявляється (брат казав, що декларація).
А заявка кудись...
Думаю, нічого ’стрьомного’, але все ж, в документах висвітлюватися не хочу.
А заявка кудись...
Вбигудях• 06 сентября 2019
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Если бы автор свою декларацию подавал бы, то указывала бы детей, а так никакой инфы о ее детях в декларации брата не будет. Не пугайте автора.
Ответ дляСмурфетта
Думаю, саме для декларації.
Крім того, у нагугленій є такі пункти.
Для декларації треба було б, якби Ви буди зареєстровані в одному помешканні чи мали спільне майно, чи були під опікою брата. В інших випадках - не потрібно. Більше виглядає на те, що брат проходить спецперевірку
Смурфетта
• 06 сентября 2019
Ответ дляМариш_ка
Та причому віджати? Все правильно, Ви - співвласники, тому й потрібні Ваші дані
ні. ми не співвласники.
заповіт написано на мене.
Ответ дляСмурфетта
поки в процесі успадкування.
Тобто, спадкова справа вдкрита на мене. Але конкретного оформлення документів ще нема.
У Вас - співвласність, тому він мусить Вас вказувати в декларації. Він може стосовно Вас не надавати інформацію, але тоді його декларація автоматично попадає в реєстр спецперевірки достовірності
Смурфетта
• 06 сентября 2019
Ответ дляМариш_ка
немає у нас співвласності.
Смурфетта
• 06 сентября 2019
Ответ дляМариш_ка
Якщо так, то тоді він проходить спецперевірку
не розбираюся у цьому.
але, думаю, таке при його посаді не виключено.
Смурфетта
• 06 сентября 2019
Ответ дляМариш_ка
Скоріш за все, так і є, оскільки спільної власності у Вас нема і разом не проживаєте.
Дакую. Ваша версія дуже вірогідна.
Все інше (що і для чого) - його справа.
Чтооооооооооо?• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
дякую.
телефонувала його помічниця.
продиктувала дані.
хоча, дуже не хочу їх надавати...
телефонувала його помічниця.
продиктувала дані.
хоча, дуже не хочу їх надавати...
Які проблеми не надавати ніякі дані?
Відморозьтесь, скажіть ’ні’.
Мальчун-задирун• 06 сентября 2019
Я вношу данные, но на остальные сведения кроме фамилии пишу - не надав інформацію.
Зі потом это в инете болтается и так неприятно а то еще и с данными