Дело было давно• 11 сентября 2019
Що робити? Джордж вислав посилки з одинаковими трек-номерами!
Привіт.Замовляю Джордж тільки другий раз.Замовлення відправили двома пакетами,і на обох одинаковий трек.Я не можу зареєструвати два,в особистому кабінеті пише,що цей трек вже існує.Відправляла на Нову пошту,вони посилки не консолідують.Що робити в даній ситуації?Як зареєструвати два пакети?