А_Шо_Такое• 12 сентября 2019

Щоб отримувати виплати по народженні дитини,потрібно народити саме в Україні?

Я українка,заміна за поляком.Народжувати буду в Польщі.Дитина матиме подвійне громадянство.Чи можу я в такому випадку оформити виплати на дитину чи ні? Дякую .Одразу прошу гидоти не писати,вистачає і на хліб і на масло. Просто цікавить таке питання.
ФрекенБок• 12 сентября 2019
Знакомая родила в штатах. Получает выплаты тут, главное все документы правильно перевести и заверить, это надо будет в бюро обращаться

Черпак_для_фантазий• 12 сентября 2019
ні, народжуйте де завгодно. Затим берете свідоцтво про народження, перекладаєте йогона укр мову і завіряете нотаріально і вже з тим йдете в соцзабез. Можливо потрібен ще апостиль , я не знаю, уточняйте в соцзабезі.
Мудробаба• 12 сентября 2019
ну и ешьте свой хлеб с маслом в Польше.
mabelleamie• 12 сентября 2019
а у меня только гидота на ум лезет, поэтому промолчу, раз уж вы просили)))
Герцогиня• 12 сентября 2019
Україна не визнає подвійного громадянства!
Чебуравлик• 12 сентября 2019
свидетельство о рождении где оформлять будете? в Украине запрещено двойное гражданство, в украинском свидетельстве будет указана только одна национальность, по польскому свидетельству вряд ли вам оформят выплату в Украине
Пэрисхилтонша• 12 сентября 2019
автор, няня нужна?
Вы же в Польше жируете
автор А_Шо_Такое • 12 сентября 2019
Чому так багато негативу? Чи чим сосуд заповнений те з нього і ллється? Яка різниця Польща чи Україна? Чого ж ніхто в Україні не відмовився від виплат раз такі забезпечені І народжували не заради грошей?
автор А_Шо_Такое • 12 сентября 2019
Ответ дляЧебуравлик
навіть народжуючи в Польщі ( якщо батьки обоє українці),дається 30 днів на оф.свідоцтва про народження і 3 місяці на виїзд з білим паспортом дитини для оф.відповідного вже в Україні

Бегущаяпо• 12 сентября 2019
Ответ дляmabelleamie
От вас нормальных постов и не наблюдалось)))
Чебуравлик• 12 сентября 2019
Ответ дляА_Шо_Такое
но у вас же не оба родителя украинцы. для оформления выплаты одним из главных документов является свидетельство о рождении, поэтому я и спросила где будете оформлять основное свидетельство
побольшомусекретику• 12 сентября 2019
В Україні подвійне громадянство незаконне. Но якшо буде свідоцтово де написано що дитина українець і ви не будете афішувати що є ще одне де вона поляк то думаю все вийде. Правда єдине що прийдеться вам приїхати в україну для оформлення допомоги.
автор А_Шо_Такое • 12 сентября 2019
Ответ дляЧебуравлик
оформлятиму в Польщі.Польща визнає подвійне громадянство.Читала багато інф.про те,що в Польщі дитина матиме подвійне гром.,а в Україні- українське
Менее Более• 12 сентября 2019
Я народила не в Україні, і жила, власне, переважно теж не в Україні. Допомогу оформили, але коли прийшли перевіряти умови проживання дитини (десь в рік), і дитини там не виявили, то все скасували. Сказали, що можна поновити, якщо проживатиму постійно в Україні
Tasha.Kasya• 12 сентября 2019
Ответ дляМудробаба
ну и ешьте свой хлеб с маслом в Польше.
’Держава не обеднеет’ (с)
бювет_в_обед• 12 сентября 2019
Какое двойное гражданство? Украина его не признает.
Есть хлеб с маслом в Польше, вот и ешьте его. Или прям конкретно не хватает на сырочек к бутербродику?
Чучело сосны• 12 сентября 2019
Допомога виплачується громадянам України, для цього необхідно зареєструвати народження дитини в компетентних органах України в Польщі або в Україні. На основі медичного документу про народження, який має бути засвідчений апостилем, перекладений та засвідчений нотаріусом переклад. Якщо ви використаєте медичне свідоцтво про народження для реєстрації народження в Польщі, то народження в Україні Вам на його основі не зареєструють.
Сегодня сержусь• 12 сентября 2019
Ответ дляmabelleamie
У меня тоже.
Tasha.Kasya• 12 сентября 2019
Ответ дляА_Шо_Такое
Автор, каждый судит по себе. Не обращайте внимания. Легких вам родов, независимо от места расположения роддома.

Tasha.Kasya• 12 сентября 2019
Ответ дляБегущаяпо
Драка будет?
Чебуравлик• 12 сентября 2019
Ответ дляА_Шо_Такое
чет я сомневаюсь, но для пущей уверенности вам нужно непосредственно уточнять в совбезе, тут вряд ли вам ответят аргументированно
Дюймовочка• 12 сентября 2019
Жінки, які мають зареєстроване місце проживання на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини.
Якщо ви постійно проживаєте на території Польщі і не маєте реєстрації в Україні, і новонароджена дитина не матиме українського громадянства, то права на отримання такої допомоги ви не матимете.
автор А_Шо_Такое • 12 сентября 2019
Ответ дляTasha.Kasya
Дякую
автор А_Шо_Такое • 12 сентября 2019
Ответ длябювет_в_обед
Відмовилась від своїх виплат,чи не вистачає на хліб і масло тому і тягнете з держави?
Кили и Манджаро• 12 сентября 2019
Ответ дляА_Шо_Такое
Господи, то ви ж до Польщі поїхали, і хочете дитину там реєструвати. Шо вам до України? ніхто нічого не тягне, держава надає допомогу громадянам, які проживають на території України.
Холодная каша• 12 сентября 2019
Ответ дляЧебуравлик
Совбез(Совет безопасности)этим не занимается.этим занимается собес(социальное обеспечение).
автор А_Шо_Такое • 12 сентября 2019
Ответ дляКили и Манджаро
так я і є українка , і зареєстрована в Україні за місцем проживанням.А хто куди поїхав,то не ваша справа. Якщо ви безвилазно сидить в Україні,то не судять інших
ФрекенБок• 12 сентября 2019
А тут, как всегда, жаба прискакала, да не одна))))

Ну кому какая разница, автор же не пособие матери-одиночки в Украине оформляет, живя с мужем в Польше. Почему человек, отработавший, например, официально 10 лет в Украине до родов и платя все налоги должен отказываться от того, что ему положено? Я вообще ни одной отказавшейся от выплат не встречала еще. Только тут вякают
Кили и Манджаро• 12 сентября 2019
Ответ дляА_Шо_Такое
так реєструйте дитину в Україні і отримуйте. а то однією дупою на двох стільцях.... була б не моя справа, якщо б ви на форумі таку маячню не питали.
дама_из_декрета• 12 сентября 2019
Ответ дляА_Шо_Такое
потому что я против того, чтобы мои налоги шли на обеспечение тех, кто сидит на двух стульях.