Головне питання: чи є в когось позитивні результати лікування аденоміозу?
Мені 35 років, дітей немає, чоловіка теж((
Чотири роки тому зіштовхнулася з серйозними гінекологічними хворобами. За цей час робили одну полосну операцію по видаленню ендометріодних кіст з обох яєчників, і дві гістерорезектоскопії (останню тиждень тому, ще в процесі загоювання). Основний діагноз - аденоміоз матки. Крім операцій було і медикаментозне лікування гормонами, бадами, що не дає тривалого ефекту.
Поділіться, будь ласка, своїм досвідом по цій темі.
P.S. і не пишіть, будь ласка, про церкви, травку і бабок-шептух))
Ответ дляlumonbka
током
Лазера в доступе в ближайших клиниках не нашла, а радио я не доверяю.
Радіо, кажуть, устаріла. А вам, електроножем припікали, типу того?
Терпимо було?
Ответ дляlumonbka
я не знаю, как по другому объяснить
ток, советский способ
у меня двое детей есть, в этом плане я уже отстрелялась
ток, советский способ
Дякую за те, що поділилися своїм досвідом.
Ответ дляOlenka_Pani
Ваш досвід - підтвердження, що все-таки гормональна терапія допомагає і можна обійтися без хірургічного втручання.
Мені гормони не допомогли.
А як прижигали ерозію? Лазером чи кріо?
Мені років 6 тому дисплазію прижигали кріо. Благо, удачно і більше не з´являється.
Мені гормони не допомогли.
А як прижигали ерозію? Лазером чи кріо?
Ви не пов ´язуєте проблеми ендометрію з видаленням ерозії? Досить часто таке зустрічається. Лікарі говорять, що припікати треба на 7день після місячних, інакше ендометрій пошкоджується і тоді така халепа...
Ответ дляzajka12
на 7й день цикла или на 7й день после окончания менструации?
Ответ дляlumonbka
не за что, это не секрет :)
Выздоравливайте. По опыту говорю, если не знаете, что делать, смените врача. Может и не одного.
Я довіряю своїй лікарці, вона мене вже лікувала дієво і не раз.
Ответ дляlumonbka
я тоже своей доверяла
а сейчас сменила, потому что она провтыкала эрозию
Я до останньої вже змінювала лікарів. І ходила якось до іншої, щоб перевірити. Діагнози співпали, тому я залишилась у своєї.
Ответ дляinna5577
Так эндометриоз только гормонами лечат, иначе- никак. И вылечить невозможнг, только перевести в состоянии ремиссии
Мені в молодості багато разів фіксували й ендометріоз, і аденоміоз. Ендометрій аж за шийку розростався. Зараз 40+ не ставлять ні того, ні іншого. Не знаю, чи з віком минулося, чи вагітності таки загальмували його. Менструації тривалі й істотні, але болів немає. Гормонів не п´ю, сиджу на індолі. Фуфломіцином не вважаю - грудям конкретно допомагає, надіюся й іншим органам теж.
Ответ дляВіруся
Лікар і відправляє вагітніти, дуже в багатьох це змінює ситуацію на краще. Але в частини все-одно повертається хвороба. А індол ви постійно приймаєте, давно?
Ответ дляВіруся
Років 3 курсами по 3-4 місяці.
А між курсами скільки місяців перерви робили?
І якого виробника Індол купували?