Аннуитет• 03 октября 2019

Срочное обращение Зеленского

Гл. Амурная• 04 октября 2019
Ответ дляРекламама
у вас завтра квартиру придут забирать, а вы такая - берите-берите, только б не было войны, только бы мой сын не знал этого слова....
тв переключаете? а почему? полюбуйтесь. что делает раша, которая, по вашему мнению, договороспособная сторона. С ней говори-не говори, все равно делает свое. И стрелять будет, и границу передвигать, как в Грузии. Вы знаете об этом? По ночам передвигают проволоку, и вот уже поле одного грузина на территории Абхазии. Он всю жизнь его обрабатывал, а теперь туда попасть не может.
Вы хотите, чтобы у нас пошматовали страну? но зато в вашем тв не будет раненых? ах какая нежная у вас душа, как она болит...кстати, а за что она у вас болит? за свой комфорт?
можете не отвечать.
у меня квартиру отобрали порошенковские депутаты, проголосовав за антинародные законы и это не в ДНР
Гл. Амурная• 04 октября 2019
Ответ дляШвидка Настя
25 % патриотов
Мини-бикини• 04 октября 2019
Ответ дляПасти Ла
Ну кто-то это придумал, кому это было выгодно и все подхватили. Все, кто живёт на этом несчастном Донбассе как ни странно в секте ’ихтамнет’. Но тем, кто там не живёт упорно кажется, что ’ихтаместь’, причём совершенно не понятно, как людям внутри может быть хуже видно что у них там есть, а чего нету, по сравнению с тем, кто там вообще не живёт.
’Те кто там живет’ - это имеются ввиду шахтеры откопавшие рос. танки?
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Що ви несете? Яка залежність від США? в чому? В прагненні жити в цивілізації7 Чи в небажанні включати амнезію і робити вигляд що наш сусід за манією величі не робив ніяких не дружелюбних кроків 5 років тому?
А за що тут боретесь ви?
Удалено администрацией...
Ilona Kolesnyk• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Ні, я на обіцяла. Гімн не співаю.
Заспіваю коли поміняють на реалістичний, оптимістичний текст. На щастя, це незабаром відбудеться.
Ну я теж не уривок з гімну цитувала. То Т.Г. Шевченко, уривок з ’І мертвим, і живим, і не народженим...’
...
В тяжкі ярма. Орють лихо,
Лихом засівають...
А що вродить? Побачите,
Які будуть жнива!
Схаменіться, недолюди,
Діти юродиві!
Подивіться на рай тихий,
На свою країну!
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну!
Розкуйтеся, братайтеся!
У чужому краю
Не Шукайте, не питайте
ТОГО, ЩО немає
І на небі, а не тільки
На чужому полі.
В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.
...
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Всьому свій час. Буде треба покладу. А ви поклали, що так розпинаєтесь?
Удалено администрацией...
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
...
В тяжкі ярма. Орють лихо,
Лихом засівають...
А що вродить? Побачите,
Які будуть жнива!
Схаменіться, недолюди,
Діти юродиві!
Подивіться на рай тихий,
На свою країну!
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну!
Розкуйтеся, братайтеся!
У чужому краю
Не Шукайте, не питайте
ТОГО, ЩО немає
І на небі, а не тільки
На чужому полі.
В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.
...
Удалено администрацией...
Бегущаяпо• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Удалено администрацией...
А Раша ваш союзник? Ви розумієте, що вона так просто не віддасть Україну. Хоть плач.
Наверняка• 04 октября 2019
а темочка порохоботів про те, що зе... не володіє державною мовою вже захлопнулась????чи я сильно все пропустила???клоун говорить на мові, я нє на язікє????
Ilona Kolesnyk• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Удалено администрацией...
Якби дехто, не будем тикать пальцями, хай йому ікнеться і всі біди на його голову, не ліз куди його не звали, і не розпочинав війну - її б і не було. А тепер мало того ви звинувачуєте в ній українців, а не Пу так і ще разом з Мордло ждете, що ми почнем її припиняти. Хай забирають свою зброю і іхтамнєтов з нашої території і валять в Москву і там граються в войнушку. І бажано з тими хто підтримує Пу і Рузький мір.
Не треба підмінювати поняття і перекладать вину з хворої голови на здорову!!!
Бегущаяпо• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Просто
Ilona Kolesnyk• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Удалено администрацией...
Ну да. То ж вони віджали Крим і ввели війська на Донбас. Але тут все ясно. Давайте закінчувать дискусію, ні до чого ми не договоримся.
Бегущаяпо• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Очевидно, українські літери бачите, а зміст не розумієте)
Ой, як смішно. Дуже. Відповідь дєкрєтчіці (ваші слова)
Ilona Kolesnyk• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Удалено администрацией...
Ну ви ж любите Рузький мір, а сидите тут)
А давайте ми про творчість Тараса Григоровича тут говорити не будем. Тема не про те.
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляБегущаяпо
Це ви мене патріоткою «хріновою» називали?
Дуже смішно)

В нашому дворі колись жила дівчинка, з української сім’ї, яка в догоду батьківським амбіціям ходила др російської школи. Діти її дражнили москалькою. Ну ми всеодно дружили, але якщо сварились...
Так от, вона потім сама почала інших обзвивати. Так і говорила : «Ты, маскаль»
От чимось її нагадуєте
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Де ви прочитали що я люблю рузькій мир?
Я люблю просто мир.
Зі всіма і з росіянами і з американцями і з європейцями.
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
То ви вже виказали виказали свою позицію десь на червоній площі, чи лише тут на форумі?
Ms. Анонимная• 04 октября 2019
Ответ дляОдинРазНадетое
Правильно написали! Всех, кто на майдане, собрать и отвезли на Донбасс! Идёт на уступки тот, кто дорожит своими гражданами. Даже если там и есть какие-то уступки. Хватит крови, хватит слёз матерей, детей!!!
А если на майдане те, кто там были??
Майор Медуза• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Де ви прочитали що я люблю рузькій мир?
Я люблю просто мир.
Политейка, у вас снова ус отклеился .. не за пусский мир она
Ilona Kolesnyk• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Ви мені пропонуєте повезти свої гроші в Росію? Напаркуа воно мені треба? Я вболіваю за свою країну і піднімати туризм наших сусідів то для мене неприпустимо.
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Які гроші?
Звідки вони у вас?
Лише люмпени чекають, аби хтось прийшов і нарешті побудував їм «цивілізацію».
Японский Городовой• 04 октября 2019
Ответ дляНаверняка
То Ви хочете сказати, що не зовсім таки дурне?
Пасти Ла• 04 октября 2019
Ответ дляМини-бикини
Вы хотите сказать, что люди, которые там живут это призраки и не существующая сущность? Что кроме шахтёров с танками там больше никого нет?
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляБегущаяпо
Мій союзник-здоровий глузд.
А не фантасмагоричні марення революціонерів.
Banditt777• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Мій союзник-здоровий глузд.
Я-ваш шанс• 04 октября 2019
3 раза налил воды и ничего не сказал
Нет никаких стремлений россии и гарантий что нам вернут границу
https://www.facebook.com/190992343324/posts/101566...
Ilona Kolesnyk• 04 октября 2019
Ответ дляvihola_
Які гроші?
Звідки вони у вас?
Все так, все так. Тільки не люмпени тут розпинаються на всі фронти за Рузький мір. тільки не люмпени
Але дякую ви мене повеселили. Гарного вам вечора.
Прячусь от Всех• 04 октября 2019
всенародная любовь, выглядит вот так
vihola_• 04 октября 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Удалено администрацией...