Плакат с автографом зимы• 04 октября 2019

Крестик на ладони, и у Вас?

Лише у 3% землян на долонях є хрест, і ось що означає

Перевірте свої долоні

Причина такого явища залишається загадкою, проте багато хто вірить, що це означає для людини щось дуже важливе. Вважається, що тим, у кого лінії на одній або обох долонях складаються в певному місці в літеру Х (як на фотографіях вище), судилося домогтися в житті справжньої величі і залишити після себе значуще духовну спадщину. Прийнято вважати, що такі особистості надають на світ великий вплив, самі часом не усвідомлюючи цього.

І таких людей, фактично просувають суспільство вперед, на нашій планеті, як виявилося, зустрічається зовсім небагато – всього 3 відсотки.

Стара система гідний під назвою хіромантія дозволяє визначити риси характеру і майбутнє людини по лініях на його долонях. Ця практика, імовірно, бере свій початок з давніх Індії, Єгипту і Греції. Олександр Македонський був одним з тих людей, у яких на долонях були видимі хрести між так званими «лінією голови» і «лінією серця». Крім того, подібні знаки були або є у Авраама Лінкольна, Фіделя Кастро, Володимира Путіна і багатьох інших світових лідерів. Незважаючи на те що деякі з них навіть мали суперечливу славу, вони справили величезний вплив на історію людства.

Зрозуміло, не всі люди з таким знаком домагаються в житті успіху (мабуть, для повного «відповідності» потрібні ще якісь певні обставини), проте успішних індивідуумів зустрічається найбільше саме серед них.

Хіроманти стверджують, що такі особистості володіють сильним характером, залізними принципами, видатними талантами, гострим розумом і фантастичною інтуїцією. Вони швидко приймають правильні рішення, рідко помиляються в людях, ніколи не займаються самокопанням. Їх практично неможливо обдурити або зрадити, оскільки вони не підпускають до себе потенційних зрадників. Люди з літерою Х на долонях не займаються безпідставними фантазіями і навіть не планують своє життя, а фактично вибудовують її, швидко домагаючись поставлених цілей і висот. Вони здатні з легкістю міняти також життя оточуючих їх людей. Вони – природжені лідери і чуйні керівники. Крім того, ці індивідууми відрізняються міцним здоров’ям і рідко хворіють.

Одним словом, саме такою людиною хотів би бути, напевно, кожен з нас. Кілька років тому російські фахівці провели масштабне дослідження за участю двох мільйонів чоловік, в результаті якого визначили, що всього у 3 відсотків випробовуваних на долонях був даний хрест. Найцікавіше, що більшість цих людей справді могли похвалитися вражаючими досягненнями в житті: в політиці, бізнесі, культурі, науці, спорті, духовному вдосконаленні і так далі, тобто слова хіромантів були підтверджені незаперечними фактами.

Придивіться і ви до ліній на своїх долонях – може, ви також є одним з тих людей, яким судилося зробити щось видатне для себе і в цілому для нашого світу …
Результат:
вже голосів: 86
68 (79.07%) Есть крестик
18 (20.93%) Нет крестика
Кастрюлька• 04 октября 2019
Хочу прочитати коменти

автор Плакат с автографом зимы • 04 октября 2019
Есть!!
Брюнетка в Мармеладе• 04 октября 2019
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Есть!!
Хде?
Самооценка повысилась)))
Фима Собак• 04 октября 2019
у меня еще и треугольник есть
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Хде?
на ладони!
Тепличная• 04 октября 2019
Неинформативно. В статье не указаны координаты.
У меня есть Х. И не один)) Но это не факт, что это тот Х, о котором речь в статье.
Плакулька• 04 октября 2019
Вроде есть. на правой руке
Ответ дляФима Собак
у меня еще и треугольник есть
Это видимо пирамида Хеопса) наверное че-то египетское есть))))))))))))))))) или срочно тур в Египет надо брать

Маргарита и Мастер• 04 октября 2019
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Есть!!
Нету, У Вас так как на 1фото
Вам телефонограмма• 04 октября 2019
тю, я думаю, почти у всех будет, там столько линий, что где-нибудь та и будет крестик
Смячиком• 04 октября 2019
У всех практически есть.
Кастрюлька• 04 октября 2019
Ответ дляФима Собак
у меня еще и треугольник есть
Боюсь думати,де саме.
Фото хоча б не давайте
Белая котичка• 04 октября 2019
Есть ниже на линии жизни
Фима Собак• 04 октября 2019
Ответ дляПлакат с автографом зимы
нет это магический треугольник. в интернете можете поискать
Ответ дляКастрюлька
Боюсь думати,де саме.
Фото хоча б не давайте
Фото в студию предыдущему автору)
Плакулька• 04 октября 2019
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Самооценка повысилась)))
самооценка самооценкой, а добились чего?
лаМпочка• 04 октября 2019
И на ладони есть и большой под безымянным пальцем
Ответ дляПлакулька
добилась не распространяться о счастье, оно любит тишину)

Ненавязчивый синтезатор• 04 октября 2019
Ответ дляПлакулька
Вроде есть. на правой руке
Вам никогда по руке не гадали?
в херомантию верите?
Плакулька• 04 октября 2019
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Вам никогда по руке не гадали?
в херомантию верите?
не гадала. Хотите по гадать? Я только за
Булькаю• 04 октября 2019
Ну а насколько он должен быть выраженным ?
Морковку дай• 04 октября 2019
Ответ дляПлакулька
Вроде есть. на правой руке
Вы не в АТБ работаете?)))
Вся такая растыкая• 04 октября 2019
У меня по нижней линии крестик.
СЕКРЕТНЫЙ КРЕСТ (МИСТИЧЕСКИЙ КРЕСТ)

Возможно, одним из самых мощных признаков того, что вы являетесь ведьмой, является наличие секретного креста (или мистический крест). Этот X-образный знак расположен между линией сердца и линией головы.
Внимательно изучите свою ладонь. У вас есть этот секретный (мистический) крест?
Люди, у которых есть эти знаки, считаются обладателями магических способностей с самого раннего возраста. И, действительно, среди настоящих магов, ведьм и ясновидящих очень много тех, у кого присутствует этот знак на ладони.
Более того, их обладатели имеют естественную склонность к оккультным наукам и тайной мудрости. У них сильно развитая интуиция, делающая их могущественными ведьмами и колдунами.
Плакулька• 04 октября 2019
Ответ дляМорковку дай
Вы не в АТБ работаете?)))
нет, я работаю на отличной работе
Аристократка-тунеядка• 04 октября 2019
У меня такой. Если присутствует закон о дематюкации, я вообще в этой стране не смогу жить
Вывод один - на Советчице только одаренные и талантливые люди!
Аристократка-тунеядка• 04 октября 2019
Примут
Вероятненько• 04 октября 2019
Ответ дляПлакат с автографом зимы
СЕКРЕТНЫЙ КРЕСТ (МИСТИЧЕСКИЙ КРЕСТ)

У меня есть такой, вижу в снах то, что бывает позже))) и бывает все спрашивают что-то и совпадает, либо если не хочу чего-то, то этого не будет. Может совпадение, не знаю