Плакат с автографом зимы• 04 октября 2019
Крестик на ладони, и у Вас?
Лише у 3% землян на долонях є хрест, і ось що означає
Перевірте свої долоні
Причина такого явища залишається загадкою, проте багато хто вірить, що це означає для людини щось дуже важливе. Вважається, що тим, у кого лінії на одній або обох долонях складаються в певному місці в літеру Х (як на фотографіях вище), судилося домогтися в житті справжньої величі і залишити після себе значуще духовну спадщину. Прийнято вважати, що такі особистості надають на світ великий вплив, самі часом не усвідомлюючи цього.
І таких людей, фактично просувають суспільство вперед, на нашій планеті, як виявилося, зустрічається зовсім небагато – всього 3 відсотки.
Стара система гідний під назвою хіромантія дозволяє визначити риси характеру і майбутнє людини по лініях на його долонях. Ця практика, імовірно, бере свій початок з давніх Індії, Єгипту і Греції. Олександр Македонський був одним з тих людей, у яких на долонях були видимі хрести між так званими «лінією голови» і «лінією серця». Крім того, подібні знаки були або є у Авраама Лінкольна, Фіделя Кастро, Володимира Путіна і багатьох інших світових лідерів. Незважаючи на те що деякі з них навіть мали суперечливу славу, вони справили величезний вплив на історію людства.
Зрозуміло, не всі люди з таким знаком домагаються в житті успіху (мабуть, для повного «відповідності» потрібні ще якісь певні обставини), проте успішних індивідуумів зустрічається найбільше саме серед них.
Хіроманти стверджують, що такі особистості володіють сильним характером, залізними принципами, видатними талантами, гострим розумом і фантастичною інтуїцією. Вони швидко приймають правильні рішення, рідко помиляються в людях, ніколи не займаються самокопанням. Їх практично неможливо обдурити або зрадити, оскільки вони не підпускають до себе потенційних зрадників. Люди з літерою Х на долонях не займаються безпідставними фантазіями і навіть не планують своє життя, а фактично вибудовують її, швидко домагаючись поставлених цілей і висот. Вони здатні з легкістю міняти також життя оточуючих їх людей. Вони – природжені лідери і чуйні керівники. Крім того, ці індивідууми відрізняються міцним здоров’ям і рідко хворіють.
Одним словом, саме такою людиною хотів би бути, напевно, кожен з нас. Кілька років тому російські фахівці провели масштабне дослідження за участю двох мільйонів чоловік, в результаті якого визначили, що всього у 3 відсотків випробовуваних на долонях був даний хрест. Найцікавіше, що більшість цих людей справді могли похвалитися вражаючими досягненнями в житті: в політиці, бізнесі, культурі, науці, спорті, духовному вдосконаленні і так далі, тобто слова хіромантів були підтверджені незаперечними фактами.
Придивіться і ви до ліній на своїх долонях – може, ви також є одним з тих людей, яким судилося зробити щось видатне для себе і в цілому для нашого світу …
Перевірте свої долоні
Результат:
вже голосів:
68 (79.07%)
Есть крестик
18 (20.93%)
Нет крестика
Булькаю• 04 октября 2019
Вообще я читала уже об этой линии. Типа линия удачи. И даже если она немного представлена, то уже хорошо. Но если у кого-то ее и нет совсем, то не значит, что удачи не будет. Просто придётся больше прикладывать усилий.
мадамГрицацуева• 04 октября 2019
Думаю, что как раз у трех процентов этого креста и нет. В основном он у всех присутствует, так линия жизни пересекается с линией судьбы, просто у некоторых последняя часто разорвана.
Брюнетка в Мармеладе• 04 октября 2019
Ответ дляПлакулька
Вроде есть. на правой руке
Вы циганочка?
Плакулька• 04 октября 2019
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вы циганочка?
нет. Вы из за колец? Я люблю кольца. Они не массивные. Аккуратные колечки. Каждому свое. Я люблю золото
кто то любит губы уткой, кто то ресницы шторы, кто-то шарфы. А я золото
Ненавязчивый синтезатор• 04 октября 2019
Ответ дляПлакулька
не гадала. Хотите по гадать? Я только за
нет, погадать не хочу.
У Вас короткая линия жизни, у меня такая же.
читала, что это обозначает, что человек будет много болеть, у меня совпало(
но я сильно не заморачиваюсь) какому Б-гу веришь, тот тебя и бьет)
Плакулька• 04 октября 2019
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
нет, погадать не хочу.
а на левой длинная
Брюнетка в Мармеладе• 04 октября 2019
Ответ дляПлакулька
Я пошутила) Я такая же, как Вы! Муж меня сорокой называет))
Плакулька• 04 октября 2019
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
меня отец так называет. У меня колец штук 30,. Браслетов 4, цепочек. А мне все мало.
Плакат с автографом зимы
• 04 октября 2019
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
нет, погадать не хочу.
О какая фраза!!!!!!!!! ♥
Соседке скажу, она любитель поганое делать, а потом удивляется...
Повелитель интернета• 04 октября 2019
Лет пятнадцать назад я слышала, что крестик на линии жизни внизу есть у всего нашего поколения, это значит, что все умрут не естественной смертью.
Белочкой зови• 04 октября 2019
У меня четкий на пол руки. Куда за славой и привилегиями обращаться. А то щас окажется что я королевских кровей и не заслужено прозябаю .А должна во дворце жить