АБВГДэшница• 08 октября 2019
І хочеться і....
2 дитину, живемо самі, дітей люблю, але щоб взяти і зважитися - не можу. Час йде, вже за 30. Не знаю чого сумніви
Глаза_в_3_карата• 08 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Тю, знаю сім´ї з 14 дітьми.....
Так смысл в том что это норм в плане финансов семья, все обеспечены.
Олька Модниця• 09 октября 2019
Ответ дляКоролева красоты
І плюс в одній ще 2 взяли чужих під опіку - бо батьки померли.
Альфред Шнитке• 09 октября 2019
Ответ дляАБВГДэшница
В нашому оточенні 2-3 у всіх, якось справляються
От іменно «якось»)
парИла я парИла• 09 октября 2019
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нет, они замужем, мужья реально для семьи все делают, стараются. Я уже такого не найду
Я такого нашла в 35. Я с двумя детьми вдовой была уже несколько лет.