Все будет, но потом• 09 октября 2019
Как Вы думаете, доллар обвалится?
Долару прогнозують різкий обвал: чому інвестбанкіри очікують краху
Найбільші аналітичні центри та інвестори вже кілька років заявляють про майбутній крах долара. Мовляв, дефіцит американської валюти, монетарна політика США, накопичені дисбаланси і майбутня рецесія – все це призведе до потужного удару по "баксу".
Днями один із найбільших світових інвестиційних банків Saho опублікував звіт під назвою "Долар-вбивця", у якому спрогнозував великі труднощі для "американця".
Obozrevatel
/
РИНКИ ТА КОМПАНІЇ
Олександр Литвин
Керівник відділу економіки
Всі статті автора
09 жовтня 2019, 04:00
221.6т
Читати матеріал російською
Детальніше про те, чому ключові експерти очікують на девальвацію головної валюти світу – читайте у матеріалі OBOZREVATEL.
Початок кінця: долар під загрозою
В економічній історії 2019 рік може залишитися як початок кінця найбільшого монітарного експерименту, впевнені у Saho. Глобальна рецесія вже на підході, а американській валюті загрожує крах.
Будь-яка економічна система має періоди зростання і спаду. У монетарній політиці також діють свої чіткі правила. Все працює злагоджено доти, доки ставки не стають занадто високими або занадто низькими. Наприклад, дві країни – Аргентина і Німеччина. Німці встановили собі дуже низькі ставки, а аргентинці – навпаки. За ідеєю гроші мають іти з Берліна до Буенос-Айреса. Але фактично відбувається навпаки.
Капітали розподіляються нерівномірно, а до цього ще додаються занадто дорогий долар і величезний борг США. Єдиний інструмент, який ще не використовували для утримання ситуації, вважають аналітики – девальвація американської валюти. Але тут є два великих питання: чи піде на це Федеральна резервна система (ФРС) США і чи є у неї достатня кількість інструментів для цього.
Високий курс долара – проблема сама собою. "Якщо долар росте надто сильно, напруга в системі збільшується: не тільки для експорту США, але і для ринків, що розвиваються, з їхньою високою залежністю від доларового фінансування та експортних машин", – зазначено у звіті.
Obozrevatel
/
РИНКИ ТА КОМПАНІЇ
Олександр Литвин
Керівник відділу економіки
Всі статті автора
09 жовтня 2019, 04:00
221.6т
Читати матеріал російською
Початок кінця: долар під загрозою
Королева спама• 09 октября 2019
Сегодня утром купила евро по 27.50.Киев.А вечером евро было по 27.40.
Аристократка-тунеядка• 09 октября 2019
Ой нехай вже все валиться((( набридло все уже((( ну і закономірність всьому є начало і кінець, так що мене це не здивує(((
Все будет, но потом
• 09 октября 2019
Ответ дляКредитная
Все может быть. Есть такие прогнозы.
Я уже пару лет слышу прогнозы.. все таки придет ему конец или попытаются вытянуть. Но тогда, видимо, он потеряет сильно. Стоит ли копию деньги в $
Манька Галченок• 09 октября 2019
Є одна країна, де з 2002 року постійно прогнозують ’долларфсьо’. А він все ніяк, що ж таке
Манка Я• 09 октября 2019
Ответ дляВсе будет, но потом
Лучше в евро копить?
Все будет, но потом
• 09 октября 2019
Ответ дляМанка Я
Лучше в евро копить?
Ну лучше копию в нескольких валютах, в нескольких банках и пр.
Манка Я• 09 октября 2019
Ответ дляВсе будет, но потом
Какие банки сейчас надёжные?Вы на депозите держите?
Все будет, но потом
• 09 октября 2019
Ответ дляМанка Я
Да никакие..
Укргаз, ощад, Аваль. Приват под вопросом.
И опять таки, в небольших суммах хранить на небольшие сроки. Не заработаешь много, но есть шанс не прогореть
Ms. Доброта• 10 октября 2019
Думаю в США не такие дураки как у нас сидят чтоб свою валюту обваливать