Незнакомлюся• 16 октября 2019
Mustela против корочек!
Девочки может у кого то осталась и вам уже не нужна эта пенка шампунь! Куплю за разумные деньги!
СирОжино пирОжино• 16 октября 2019
Я не пам´ятаю, але можна було з інсайтів замовляти веледу, теж класний шампунь, поступово ці скоринки вимиває. Я не замовляла, але порівнювала ціну, то рази в 3 було дешевше.
Ще це явище якщо в більш старшому віці як алергія буває. Старша сильно алергічна, то ці скоринки до 6 років були. В перукарні запитували, чому я не вичешу. І ніхто не вірив, що я повністю вичесувала, а через тиждень їх було знов повна голова. В меншої швидше пройшло до років 2.
ПироженкА• 16 октября 2019
я заказываю у девочки, она покупает на импортном сайте. последний раз цена бутылочки была 250 грн. и хватает на долго. сыну 9 лет, до сих пор без нее не справляемся(
Морковна• 16 октября 2019
у нас она осталась, пользуемся, как обычным шампунем. от корочек она вообще не помогла :)
Федорино Горе• 16 октября 2019
Обычным оливковым маслом мазала кожу головы, оставляла на 20 мин - и затем легко все корочки расчёской вычесывала)