Королева красоты• 17 октября 2019
Комплексні вітаміни
Дівчата, які купуєте собі вітаміни для підтримки?
Минулу зиму довго хворіла, хвороба призвела до операції під загальним наркозом.
Після операції аналізи не супер. гемоглобін 98, феритин 4.
Залізо пила 4 місяці, наступного тижня хочу здати аналізи.
Але самопочуття все одно не супер, за останній місяць вже двічі було орві.
На зубах один за одним флюс виліз, гострий стан зняли, а тепер організму самому з тим всим боротися треба. А сил в нього не вистачає.
Що порадите?
ротцвеники• 17 октября 2019
Пораджу без аналізів не насилувати організм вітамінами.
Просто добре харчуйтесь, відпочивайте більше, можливо сходіть у спа або лазню, на массаж.
Ковбой Хагис• 17 октября 2019
дуовит для женщин+океанический рыбий жир в капсулах продается в любой аптеке
Мадам БрЮшкина• 17 октября 2019
Гомеопатия, но только классическая, хорошо помогает восстановиться.
сказочное_Бали• 17 октября 2019
Бады тяньши. проверенные временем и результатами. ими нельзя навредить. пьем их уже 20 лет семьями...
Королева красоты
• 17 октября 2019
Ответ дляротцвеники
Так і апетиту як такового немає. Заставляю себе їсти хоч двічі на день
Трынди-брынди• 17 октября 2019
Ответ дляsymbol
Натощак хлорофилл, витамины Д, С и цинк длительно, для профилактики чеснок в капсулах, на ночь пробиотики. Железо - по результатам анализов
Пила этот хлорофилл.Такие бабки а результат как мертвому припарка
Трынди-брынди• 17 октября 2019
Гемоглобин 98это очень низкий показатель.я думаю витаминами здесь не отделаешься.Нужно жообследоваться.В чем причина.
Королева красоты
• 18 октября 2019
Ответ дляТрынди-брынди
причини вже знайшли. із-за довгої хвороби так впав.
я три місяці не могла гнійний гайморит вилікувати.
потім все таки зробили операцію.
після операції я 4 місяці пила залізо, бо феритин в мене 4 був по аналізу, а повинен бути як вага плюс мінус.
от наступного тижня піду здам аналізи знов.
але все одно втомлююся, апетит не супер. заставляю себе їсти хоч двічі на день
потім все таки зробили операцію.
Трынди-брынди• 18 октября 2019
Ответ дляКоролева красоты
потім все таки зробили операцію.
У иммунолога были?у вас что то с иммунитетом.Не могли вылеч гнойный гайморит,теперь флюсы постоянные...Обследуйтесь на предмет какого нибудь иммунодефицита может быть.
Королева красоты
• 18 октября 2019
Ответ дляТрынди-брынди
причиною гаймориту були корневі запалення на зубах. В мене з одного боку вже більше 10 років стоять коронки і на коренях зубів з часом утворилося запалення. воно було безсимптомне. а так як корння зуба одного стикається з гайморовою пазухою, виникло запалення і в гайморовій пазусі. і там наросли поліпи. коли вже організм не міг стримати інфекцію, почався гайморит. із-за поліпів пазуха не очищалася. але поліпи ці не відразу знайшли. а тільки, коли я вже три місяці лікувала цей гайморит.
прийшлося робити операцію. операція під загальним наркозом.
звичайно після наркозу імунітет в мінус і полізли флюси на тих зубах, де було запалення.
Трынди-брынди• 18 октября 2019
Если причина устранена и пропили 4мес железо то гемоглобин должен восстановиться.если нет то в чем то другом проблема.
Королева красоты
• 18 октября 2019
Ответ дляТрынди-брынди
Наступного тижня планую здати аналізи і подивитися.
Зуби під коронками теж повторно пролікувала. Але запалення кореневе за пару днів не проходить.
Лікар сказала, що гостру фазу зняли, а далі це вже тільки робота моєї імунної системи.
А вона в мене після операції зараз в мінусі. За останній місяць вже двічі орві було
Трынди-брынди• 18 октября 2019
Ответ дляКоролева красоты
Удачи вам!Выздоравливайте!Слышала что для иммунитета ,для поднятия лейкоцитов хорошо пить отвар овса .Погуглите.А гемоглобин повышает гречка(сырая) залитая кефиром на ночь.с утра эту кашицу скушать.Говядина.и тд.