Уточка• 03 ноября 2019

Як правильно порахувати кількість калорій?

Вага 80кг, хочу скинути 15кг.
підписана на один канал в ютубі, багато відгуків що схудли за його порадами, але там радять рахувати денний калораж по формулі вага×26, це виходить мені 2080 калорій на день. Хіба не забагато?
Чи не заморочуватися калоріями, вже виключила солодке, мучне, стараюсь їсти кожні 3 год+ фітнес
Неновая почта• 03 ноября 2019
Еще раз посчитайте на бумаге, где-то вы ошиблись. А дальше по жирам/белкам/углям сколько? Все считали? У меня 70кг, надо на 1500- 1600 питаться. правильными углеводами он говорит набирать. Вы попробуйте еще столько салата и гречки сьесть, это очень много! И вес будет улетать, через недели три вам прийдется уже быть на 1200.

Мафиозная• 03 ноября 2019
Вбейте в гугл Мой здоровый рацион. Там отличный калькулятор, заполните табличку и вам высчитает ваши нормы кбжу
автор Уточка • 03 ноября 2019
Ответ дляМафиозная
Мафиозная• 03 ноября 2019
Вбейте в гугл Мой здоровый рацион. Там отличный калькулятор. Заполните таблицу и вам высчитает ваши нормы кбжу
автор Уточка • 03 ноября 2019
Ответ дляНеновая почта
я тільки починаю рахувати
Ленивица-красавица• 03 ноября 2019
Програма FatSecret. Там вводите свої дані, вага, вік, ціль, активність. Вам вираховують бажану кількість калорій за добу. Є величезний перелік продуктів та готових страв. Наприклад, хумус (Сільпо) :) Можете додавати свої, якщо не знаходите вам потрібне, це швидко, інфо з інету. Дуже зручно й швидко. Я, правда, скорегували на 200 ккал менше, ніж нарахували, це також можливо. Плюс записуєте фізичну активність, якщо хочете.
автор Уточка • 03 ноября 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
дякую)

ЯсноВидящая• 03 ноября 2019
Основний (базовий) обмін (метаболізм) розраховуєте в будь-якому калькуляторі-калоризаторі, потім множите на коефіцієнт активності (в інеті є) і отриману кількість зменшуєте максимум на 20-30% - це буде ваша денна норма, щоб худнути. Скинете 5-7 кг і перерахуєте нову норму.
ЯсноВидящая• 03 ноября 2019
Можете самі порахувати.
Формула Міффліна-Санкт-Джеора тут https://hiki-soft.ru/osnovnoj-obmen-veshhestv.html
Там же нижче є коефіцієнти активності
автор Уточка • 03 ноября 2019
Дякую всім