Мальчижка• 03 ноября 2019
Кто принимал Diater испанский подъязычный спрей при аллергии?
Вам помог он? Советует аллерголог. Но он очень дорогой, 200 евро. Думаю, стоит ли покупать.
волосатое стекло• 03 ноября 2019
Это асит терапия, так что 200евро это только на первый курс. Курс 3 месяца, асит года на 3. Думайте.
Угги_в_горошек• 03 ноября 2019
Лікувала ним сина більше 2-років, спрей з алергеном пиловий кліщ і лугові трави. Дуже допоміг. Вибиралися з астми, постійних обструкцій. Дякувати Богу значний ефект.
Угги_в_горошек• 03 ноября 2019
Ответ дляволосатое стекло
Одна упаковка спрею на 6 місяців приблизно, таблетки на 3 місяці.
Угги_в_горошек• 03 ноября 2019
Ми одночасно приймали дві упаковки по 200 євро, спочатку таблетки, потім перейшли на спрей, бо він виходить дешевше.
Жертва интернета• 03 ноября 2019
Я во не пойму, пишут, что помогает, прописывают врачи, а в аптеках не продают.
Печенюшка• 04 ноября 2019
Ответ дляЖертва интернета
бо це ціла підпільна індустрія. Ці спреї і ампули з-під поли продають. Тут якось був скандал пару років назад, то іспнська фірма просто прозріла, що тут з їхньою продукцією робиться. І раніше вибір був більше, були ще чеські алергени. І ще зовсім недавно ціна була 100 євро на пів року за діатер, а потім апетити збільшились.
А упаковка з ампулами дуже цікава, на ній чорним по білому написано, що в упаковці 2 ампули. Відкриваєш, а ампула одна і її вистачало на 4 місяці, а не як заявлено на 6.