Люблю кетчуп• 14 ноября 2019

Мій чоловік та город батьків

У вас теж чоловік не допомагає Вашим батькам (бабусям, дідусям, родичам ...)... які живуть в селі? Але їсть все, що вони передають і вважає нормою отримувати ці харчі?
Результат:
вже голосів: 66
30 (45.45%) Не допомагає і ми не беремо нічого (або не маємо родичів в селі)
24 (36.36%) Допомагає
10 (15.15%) Не допомагає, але вважає нормою отримувати продукти
2 (3.03%) Не допомагає, і мені забороняє допомагати, але продукти хоче отримувати
Блинчик Мой• 14 ноября 2019
У нас немає родичів з городами
Интернет Бродилкин• 14 ноября 2019
в нас немає вільного часу, щоб займатися городами, бабуся його садить для задоволення, допомагаємо їй грошима на робітників
Единорог_помог• 14 ноября 2019
Допомагаємо, але чекаємо тих робіт як каторги. Купити собі овочі можемо і батьки можуть, але кожного року садять велику кількість городини, якау в такій кількості не потрібна і вимагають щоб ми їм допомагали. У нас є своя ділянка де є фруктові дерева, з городиною не заморочуємося.
Мона_Лиса• 14 ноября 2019
Так не кормите его теми харчами .
Пусть ест то на что заработал
В чем проблема ?
Это вы его слишком избаловали .
Выкармливаете.
Чётко на то что заробыв ему еду и то за вычетом кварплаты и других обязательных трат на семью.и дом
Кормят ледащих
Ацетилсалициловая кислота• 14 ноября 2019
Мой муж ничего не получает от моих родителей, но помогает всем, вчера маму выписали из стационара, оплатил 10 тыс за лечение.
автор Люблю кетчуп • 14 ноября 2019
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
класний у Вас чоловік)
Рекламама• 14 ноября 2019
У нас все городские, но мой не помогал бы.
На даче ничего не делает и мне не разрешает, говорит, что у нас она для шашлыков.
У него серьёзные проблемы со спиной, не стал бы вкалывать однозначно.
Деньгами и связями всегда готов помочь моим, в этом не упрекнешь.
Я супер-пупер• 14 ноября 2019
Мій чоловік свого часу допомагав своїй мамі, вона передавала городину. Я - тільки по власному бажанню і настрою. Зрозуміло, що коли приїзджала в гості - допомагала.
По темі : а для чого Ви готуєте з тих продуктів і берете їх, якщо вважаєте, що Ваша сім´я на це не заслуговує?
автор Люблю кетчуп • 14 ноября 2019
Ответ дляЯ супер-пупер
у нас не вистачає коштів
Мадам Подлинник• 14 ноября 2019
Мой бывший не особо вообще к работе рвался. Поскольку дети были у моих родителей все лето, а я приезжала периодами, помогала только я. Ел он всегда и все с удовольствием.
О помощи в огороде речь не шла - с него ее немного, разве что мой папа просил что-то помочь вроде переноски тяжестей. Это помогал.
Я супер-пупер• 14 ноября 2019
Ответ дляЛюблю кетчуп
у нас не вистачає коштів
А чим він аргументує небажання допомагати?
Советничаю тут• 14 ноября 2019
Ответ дляЛюблю кетчуп
у нас не вистачає коштів
А скільки коштів вже на одного на дорогу до городу? Чи вартий той каторжний труд? Не легше на вихідних підхалтурити і закупитись овочами оптом?