по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
deakirysia• 29 сентября 2014
Ответ для-ЯНА -
О,знакомые лица
многие,приветик.а в двух словах,что там опять разборки учинили в дарилке.?
Привет всем! Яночка, как ты там?
Злата_Злата• 29 сентября 2014
Ответ дляСтойкая
, та ми вроді і не переїжджали звідси
так не все девочки были в этой теме раньше
Розстроїлася, прийшла сьогодні на роботу, а мені заявили, що 0,25 ставки за цей місяць мені не заплатять, бо немає грошей. Це при тому, що в нас 2 були у відпустці і я замість однієї була в.о., а замість іншої на електронці сиділа. Абидно, блін.
. Піду з понеділка у відпустку на 1,5 місяця, а потім ляжу на місяць в лікарню, нехай тепер самі свою каку розгрібають.
Злата_Злата• 29 сентября 2014
Ответ дляСтойкая
пусть через месяц отдадут эти 0,25 ставки
понравилось - нехай тепер самі свою каку розгрібають
Ответ дляСтойкая
имеешь право
Ответ дляЗлата_Злата
що правда, то не гріх - як тільки якась проблема, то йдуть до мене,а як платити, так грошей не хватило, ну нехай тепер на ці 0,25 самі попрацюють
. Тим більше, що зараз річні звіти писати треба
, побачу через скільки днів дзвонити почнуть.
Ответ дляСтойкая
Як так не вистачило, це ж не приватна фірма і навіть не січень, коли гроші надходять зі скрипом(
Kukusja2013• 29 сентября 2014
Ответ дляСтойкая
А ти на пошті часом не робиш?))до слова.шановному аноніму правда очі коле.що пожалілась на мій пост.то повторю ще раз.шляк би тебе трафив шмара...і хай далі плюється ядом.обідно за пости про барамбульку.напевно жаба дусить денеровську активістку.що її не затарюють безплатно вона ж бідна донбаська дама от чесно до сих пір тіпає від курвиська...сорі дфвчатка допекла((((я от думаю чи не наша давня знайома темку на зло не створила?
Ответ дляKukusja2013
Ти так уматно сваришся))
Якщо знаєш хто - по профілю подивись чи створювала вона таку темку
Злата_Злата• 29 сентября 2014
Ответ дляKukusja2013
ты мне подняла настроение, если меня кто-то достанет скажу твою фразу

Злата_Злата• 29 сентября 2014
Ответ дляKukusja2013
напиши мне в личку что это значит - шляк би тебе трафив шмара
Ответ дляFelicity_
Нам фінансування вже два рази урізали, в червні на 25%, вересні навіть не знаю на скільки. До кінця року не хвататиме, будемо по пятницях сидіти за свій рахунок. Просто знаю, що у вересні взяли лівих на півставки, виходить моїх 0,25 піде комусь з них. Заїло.
Ответ дляKukusja2013

Ответ дляСтойкая
Барамбулечка• 29 сентября 2014
Привет,куколки)))А Ромка первый день в сад пошел---ПОНРАВИЛОСЬ))УРРРА!!))
Злата_Злата• 29 сентября 2014
Ответ дляБарамбулечка
так это ж классно
Ответ дляKukusja2013
ты о ком так???