Ще з цiкавого Что больнее? Рожать ЕР или когда наркоз отойдет при КС? +291 Вопрос по декретным +6 А гинеколог может на УЗИ посчитать .. +14 У вас был риск ’залететь’ от мужчины не в отношениях? +20 Чи є сенс ставати на ведення вагітності в платну клініку? +35 Чи продовжували ви носити в вагітність стрінги, бразильяна, танга? +22 Чи можна піти в декретну відпустку раніше 30-го тижня? +12 Підтікають води чи не тримання +12 Ваша гінеколог була з вами на зв´язку? +63 Почти у всех сейчас кесарево. Ваш опыт? +86
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Кому должно быь стыдно?13+26513 Буданов договорився. Давайте миритися8+2158 Почему вы так люто ненавидите все темы -воспоминания про СССР??36+20236 У кого діти зараз самі за кордоном5+1225 Яке у нас майбутнє, на ваш погляд?4+1144 Я не вивожу, дефіцит ваги, вітамінів, арфід, підліток дочка14р4+974 Хірург видалення зубів мудрості- 80000 грн за 4 шт .. Київ порадьте хірурга4+964 ещё
Сейчас читают! Буданов договорився. Давайте миритися8+628 Як відучити родичів до нас так часто ходити?2+432 Есть здесь те, кому плохо заграницей?+411 Я больше не хочу платить за девушек +411 Дозвольте понить хвилинку+341 У кого діти зараз самі за кордоном5+315 А кто видел интимное видео Тополи?14+3014