Аноним• 12 октября 2012
Коляска капела?
ДІВЧАТА ПІДКАЖІТЬ в капели 801 ручка перекидна чи ні? дякую
alexx_anna• 12 октября 2012
у меня 802, менкйией перекидной ручкой не пользуемся. Она становится неуправляемая и на бордюр не заедешь. Так что 801 и 802... нет разницы.
Аноним
• 12 октября 2012
нет спасибо) вибираб між капелою 801 і 802 , мала 901 то для дитини дуже зручно а для мами повний геморой, хотіла шоб можна було вести і від себе і до себе лицем але дякую думаю якщо така ситуація то краще неперекидну)