Поиск по базе знаний
Спрашивайте и получайте ответ пользователей
Фенте Фря

Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям.
Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
направлення на ликування тощо
Цитата:
напрямок
да как-то дико звучит. Это название документа, где речь идут о том, что лицо направляется на мед. комиссию
направлення
Скерування
Скерування на обстеження
НАПРАВЛЕННЯ
Скерування до медичної комісії
Ну, конечно, направлення. Без вариантов.
Однозначно ’направлення’!
Для документа- скерування.
Додаток 3
до пункту 2.4 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій
НАПРАВЛЕННЯ на обов´язковий попередній медичний огляд працівника
Прізвище ________________________________________________________________________
Ім´я _____________________________________________________________________________
По батькові ______________________________________________________________________
Рік народження ___________________________________________________________________
Обрана професія (посада) за ДК 003:2005 _____________________________________________
Характеристика умов праці:
_________________________________________________________________________________
Назва шкідливих та небезпечних факторів і № пункту та підпунктів Переліку шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, при роботі з якими обов´язковий попередній (періодичні) медичний огляд працівників
________________________________________________________________________________
Назва робіт і № пункту та підпунктів Переліку робіт, для виконання яких є обов´язковим попередній (періодичні) медичний огляд працівників
(зворотний бік)
ЗАТВЕРДЖЕНО
Заступник головного лікаря з лікувальної роботи
__________
(підпис)
______________________
(прізвище та ініціали)
М. П.
Прізвище ____________________________________________________________________
Ім´я _________________________________________________________________________
По батькові __________________________________________________________________
Рік народження _______________________________________________________________
Працевлаштовується за професією (посадою) ______________________________________
Висновок медичної комісії
Придатний (не придатний) до роботи _________________________________________________
(прізвище, ім´я, по батькові)
за професією за ДК 003:2005 ________________________________________________________
(перелічити фактори виробничого середовища)
у несприятливих умовах праці.
Лікар-терапевт цехової (територіальної,
лікарняної) дільниці
__________
(підпис)
______________________
(прізвище та ініціали)
Особиста печатка
Заступник головного лікаря
з лікувальної роботи
__________
(підпис)
______________________
(прізвище та ініціали)
Печатка ЛПЗ
Дата ’__’ __________ 20__ р.
Характеристика умов праці:
(зворотний бік)
ЗАТВЕРДЖЕНО
__________
(підпис)
______________________
(прізвище та ініціали)
М. П.
Висновок медичної комісії
(прізвище, ім´я, по батькові)
у несприятливих умовах праці.
Лікар-терапевт цехової (територіальної,
лікарняної) дільниці
__________
(підпис)
______________________
(прізвище та ініціали)
Особиста печатка
Заступник головного лікаря
з лікувальної роботи
__________
(підпис)
______________________
(прізвище та ініціали)
Печатка ЛПЗ
Дата ’__’ __________ 20__ р.
Простите, когда копировала из положения, глюкнул комп, не все удалила. Вобщем правильно ’Направлення’
Девочки, а еще - имя Алла в укр. язіке с одной Л пишется или так же, как и на русском?
Популярные вопросы!
- Сегодня
- Вчера
- 7 дней
- 30 дней
- + 105
- + 84
- + 64
- + 50
- + 43
- + 41
- + 38
ещё >>
Сейчас читают!
- + 79
- + 43
- + 38
- + 31
- + 30
Как переводится на украинский слово НАПРАВЛЕНИЕ как название документа?