Дикая Роза• 15 декабря 2019
Як знайти на комп"ютері??? Хелп!!!
Дівчата!!Хелп!!!!
У мене звук на компі завжди виключений))
Тільки що включила звук - а в мене йде трансляція якогось навчального процесу.
Звідки??? Всі вкладки передивилася вже-ніде немає ніяких трансляцій ,а звук йде з компа)))
Як знайти,що включене і де ???
Будь ласка,хакери,допоможіть....
...вперше такий прикол в мене ))
Як знайти,що включене і де ???
Будь ласка,хакери,допоможіть....
...вперше такий прикол в мене ))
Директриссимо• 15 декабря 2019
Закройте браузери если не пройдёт значит открыто что то на компе а не в браузере
МеняАЖтрусит• 15 декабря 2019
Альт-контр-делит, диспетчер задач, ищете, что включено - снимаете задачу
Дикая Роза
• 15 декабря 2019
Ответ дляДиректриссимо
Браузер лише хром відкритий
Вже закрила всі вкладки...звук йде далі ...
Але мені самій цікаво,що то за мастер-клас...бо дуже цікавий
Дикая Роза
• 15 декабря 2019
Ответ дляМеняАЖтрусит
Хотіла знайти що включилось і звідки...мені самій цікаво,що то за мастер-клас...бо дуже цікавий ,але ,мабуть прийдеться все-таки скористатися Вашою підсказкою...всі вкладки закриті ,а звук далі йде
Запыхалась• 15 декабря 2019
В браузере кэш почистить можно попробовать.
Если при закрытых всех браузерах звук есть,открываете диспетчер задач и смотрите там.