Морожена_курка• 01 января 2020
Торт із супермаркета-який?
зазвичай печу сама або замовляю,але так склалось,що їдемо в гості і вихід- лише купити в магазині. Думаю,купувати Рошен,але можливо,є щось краще? поділіться своїми вподобаннями смачних тортиків з магазину (якщо такі існують))))
ШанельКуКу• 01 января 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Да ладно?
Ну если вы из Харькова-в этом легко убедиться, зайдя в любой Рост. Торт называется Юлька. Вот он
Ухтышка_малышка• 01 января 2020
Ответ дляШанельКуКу
Я из Киева. Выглядит красиво. У нас, наверное, таких не видела( а сколько он стоит и какая там начинка?
ШанельКуКу• 01 января 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
140 грн кг, бисквит со сметанным кремом, орехами и маковой прослойкой. Вот разрезе.
Ухтышка_малышка• 01 января 2020
Ответ дляШанельКуКу
Спасибо