Гороховая• 04 января 2020

Зарплата преподавателя колледжа, техникума

Подскажите какая сейчас голая зарплата преподавателя в этих заведениях. Преподавала в вузе, пошла в аспирантуру, третий год обучения, обстоятельства поменялись и понимаю, что защититься не смогу финансово. В этом вузе работать тоже не смогу, т.к. переехали в Киев из-за работы мужа. Другой вуз скорее всего отпадает, т.к. делать там нечего без степени, да и своих там хватает. Вот думаю попробовать техникум-колледж...
Хи хи, ну ну• 04 января 2020
11 тарифний розряд, якщо ставка
Хи хи, ну ну• 04 января 2020
доплата за стаж 10% якщо більше 3 років педагогічного стажу. +10% доплата педагогічним працівникам до ставки. якщо матимете категорію, то відповідно кожна категорія ще +10%. тарифна сітка в вільному доступі в неті. з січня підняли трішки оклади. ну і плюс кабінет чи класне керівництво додає певні відсотки до зарплати
автор Гороховая • 04 января 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
11 тарифний розряд, якщо ставка
Дякую! Вдома багато працюєте?
Хи хи, ну ну• 04 января 2020
Ответ дляГороховая
Дякую! Вдома багато працюєте?
маючи певні напрацювання часу йде не багато. а якщо з нуля-то підготовка програм, планів лекцій, практичних, іспитів і т.д. самі розумієте
автор Гороховая • 04 января 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
У мене найбільше часу займала наука.. у вас не вимагають наукові праці писати?
Хи хи, ну ну• 04 января 2020
Ответ дляГороховая
ні, принаймні наразі нічого такого не чую. хіба маєте бажання, але якщо захиститесь, то Вам і не потрібно проходити атестацій. бо кандидатська рівна вищій категорії з +30% до окладу
Покращена• 04 января 2020
11 разряд -первая колонка , ЗП на 2020-последняя, это ставка
автор Гороховая • 04 января 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
Було б добре, але нажаль ((. У мене і дисертація на 70% готова... та брати кредит на захист не готова і немає під що (.
Дякую за відповіді!
автор Гороховая • 04 января 2020
Ответ дляПокращена
Спасибо!
Краля-Галя• 04 января 2020
Ответ дляПокращена
и кто-то работает на такую зарплату?
Покращена• 04 января 2020
Ответ дляКраля-Галя
и кто-то работает на такую зарплату?
как видите, пока еще работают...
Краля-Галя• 04 января 2020
Ответ дляПокращена
как видите, пока еще работают...
вот елки, тоже думала пойти поработать там перед пенсией
Онанимный пользыватель• 04 января 2020
Автор, напишите, пожалуйста, по какому направлению вы учитесь в аспирантуре,
и почему на защиту нужны деньги, на какие расходы.
Irina_Y• 04 января 2020
Ответ дляГороховая
Дякую за відповіді!
яка галузь? у фіз-мат та технічних захист майже безкоштовний
Irina_Y• 04 января 2020
згадала, що в НАУ, наприклад, друк дисертації, автореферату і його розсилка оплачувалась університетом (три роки тому), а я в своєму ВУЗі сама це оплачувала.
Онанимный пользыватель• 04 января 2020
Ответ дляIrina_Y
Вибачте, а яка сумма приблизно вийшла,
якщо тільки такі витрати, то це нормально,
читала тут, що є якась плата членам коміссії.
Краля-Галя• 04 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Вибачте, а яка сумма приблизно вийшла,
Вам лучше спросить у тех из Вашего совета, кто недавно защищался
у всех же все по разному
Астоновитесь!• 04 января 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
точно? і в школі так???
Хи хи, ну ну• 04 января 2020
Ответ дляАстоновитесь!
точно? і в школі так???
в школі треба педагогічна освіта
Астоновитесь!• 04 января 2020
Ответ дляПокращена
как видите, пока еще работают...
ще й кредити на захист беруть
Астоновитесь!• 04 января 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
в школі треба педагогічна освіта
я знаю.
я питання про інше задала.
Irina_Y• 05 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Вибачте, а яка сумма приблизно вийшла,
В мене десь близько тисячі долларів було витрачено з самого початку написання. Але по факту і в 500-600 легко можна вкластись. В мене залишилось після захисту купа коньяку і горілки (одна ’добра’ людина порадила на фуршет купити не менше ніж по пляшці на людину), плюс фуршет в ресторані (це не принципово) і багато з замовленого також лишилось.
Членам Ради нічого не платила. Лише оплатила проїзд опонентам. Їх проживання було оплачене моїм університетом.
Одна з найзатратніших частин (після 20 пляшок коньяку))), це друк і розсилка автореферату. Членам Ради треба було усім НП надсилати, така домовленість у них (((
Статті в основному безкоштовно друкувала, тільки за 2 по 80 грн платила (це в той же час, коли ’педагогічні’ були від 8 сторінок 14 шрифтом і по 30 грн за сторінку) і плюс були ще витрати за участь в конференціях.
Irina_Y• 05 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Вибачте, а яка сумма приблизно вийшла,
Зазвичай дорого і дуже дорого захищатись з педагогіки. Колега захищалась на рік раніше, але з педагогіки, то в неї це сумарно перевалило за 5 тисяч долларів. Роботу вона 100% писала сама. Але там на кожному кроці ’дай’, ’дай’ і ще раз ’дай’(((
автор Гороховая • 06 января 2020
Ответ дляIrina_Y
Економіка. Близько 3000 уе знайома захищалася. Дис теж свій.