Вилами по воде• 08 января 2020

Кто победит в возможной войне США против Ирана?

Результат:
вже голосів: 110
95 (86.36%) Израиль, США
15 (13.64%) Иран
ЦыбаФу• 08 января 2020
Ответ дляНагайна
Никто,две ядерные державы,очень страшно из за этой завязки можно уже сказать войны,они в свои бункеры спрячутся ,а люди погибнут
уточнение скорее всего 3 у Ирана не понятно есть ли готовая бомба или нету
ЦыбаФу• 08 января 2020
Ответ дляberil_он
У Ирана нету ядерного оружия
зато у Израиля есть
ЦыбаФу• 08 января 2020
Ответ дляТа_все_ок_будет
Иран с США заключат мир на руинах Израиля
да щас только на ядерных руинах всего региона Израиль если что будет бомбить по всем с яо в случае своего проигрыша
ЦыбаФу• 08 января 2020
Ответ дляИграю у края
если бы забомбили американские базы, то уже была бы ответочка от США по тегерану) просто чтобы сохранить лицо якобы ’ВКЛОЧЬ ЗАБОМБИЛИ ВСЕ’ но доказательств нету.
вы новости не читаете? уже забомбили не территории ирака
Дверной_Проем• 08 января 2020
Дивне непишу, але напишу.
Я родом з маленького села ЗУ. Коли я була маленькою і ще не ходила до школи (вже мені 35), у нашому селі часто зимою по вечорах відключали електрику. Вечорі були довгі і нудні. І дюди ходили в гості один до оного на ’вечорниці’ - поспілкуватися і згаяти час. До нас приходив сусід. Набожна, грамотна і начитана людина. Він багато читав ’церковних’ книг. Він розказував, що настануть часи і бутуть такі роботи, які будуть видавати людям гроші (сучасні банкомати), у людей будуть картки замінять гроші (пласкикові картки) у людей буьуть вживлювати чіпи, в яких буде міститися вся інформація про людину (в США вже ці чіпи проходять тестування). Тоді це все здавало казкою або чимось нереальним, а тепер це дійсність. Цей дідусь помер вже давно, але я це запам´ятала на все життя.
Він ще багато говорив, описувати все не буду, але додам, що він сказав, ’такої країни, як Америка - не буде, на тому місці буде тільки вода.І долар втратить свою цінність.’
Дверной_Проем• 08 января 2020
*вибачте за помилки
Перемелица• 08 января 2020
Ответ дляИграю у края
Удалено администрацией...
Перемелица• 08 января 2020
Ответ дляДверной_Проем
Дивне непишу, але напишу.
Мне доводилось читать прогнозы такого рода в газетах. В прошлый раз доллар ’упал’ с 8 до 28 гривен, периодически достигая 40-ка на коротких временных промежутках (пиковые ’падения’)
Дверной_Проем• 08 января 2020
Ответ дляПеремелица
Те, про що я написала, було задовго до 2014 р.
Верочка 100%• 08 января 2020
Ответ дляДверной_Проем
Дивне непишу, але напишу.
Я теж в дитинстві чула прогнози, що Америка піде під воду. Але коли це буде? Може через десятки років, а може через сотні? А може взагалі не буде такого
Дверной_Проем• 08 января 2020
Ответ дляВерочка 100%
Вже скоро. Початком цього будуть приподні катаклізми. З новин видно, що вони вже почалися.
Це вже початок кінця.
Чи побачимо це ми? Не знаю. Але наші діти точно.
Що цікавого чули Ви?