если бы забомбили американские базы, то уже была бы ответочка от США по тегерану) просто чтобы сохранить лицо якобы ’ВКЛОЧЬ ЗАБОМБИЛИ ВСЕ’ но доказательств нету.
вы новости не читаете? уже забомбили не территории ирака
Дивне непишу, але напишу. Я родом з маленького села ЗУ. Коли я була маленькою і ще не ходила до школи (вже мені 35), у нашому селі часто зимою по вечорах відключали електрику. Вечорі були довгі і нудні. І дюди ходили в гості один до оного на ’вечорниці’ - поспілкуватися і згаяти час. До нас приходив сусід. Набожна, грамотна і начитана людина. Він багато читав ’церковних’ книг. Він розказував, що настануть часи і бутуть такі роботи, які будуть видавати людям гроші (сучасні банкомати), у людей будуть картки замінять гроші (пласкикові картки) у людей буьуть вживлювати чіпи, в яких буде міститися вся інформація про людину (в США вже ці чіпи проходять тестування). Тоді це все здавало казкою або чимось нереальним, а тепер це дійсність. Цей дідусь помер вже давно, але я це запам´ятала на все життя. Він ще багато говорив, описувати все не буду, але додам, що він сказав, ’такої країни, як Америка - не буде, на тому місці буде тільки вода.І долар втратить свою цінність.’
Мне доводилось читать прогнозы такого рода в газетах. В прошлый раз доллар ’упал’ с 8 до 28 гривен, периодически достигая 40-ка на коротких временных промежутках (пиковые ’падения’)
Я теж в дитинстві чула прогнози, що Америка піде під воду. Але коли це буде? Може через десятки років, а може через сотні? А може взагалі не буде такого
Вже скоро. Початком цього будуть приподні катаклізми. З новин видно, що вони вже почалися. Це вже початок кінця. Чи побачимо це ми? Не знаю. Але наші діти точно. Що цікавого чули Ви?