Запасная спина• 10 января 2020
Гінекологія,хто розбирається в звичайній цитології?
Проходила медогляд, лікарю на кольпоскопії не сподобалася анамальна біла пляма.Взяла цитологію.Сьогодні подзвонила медсестра, сказала,що цитологія погана, 2б-3а. Поки попаду до лікаря,зійду з розуму.Це дисплазія?Чи гірше?
Запасная спина
• 10 января 2020
Ответ дляКонтрольница
3а - дисплазия.
Дякую,а яка степінь?Читаю,що є 3,не можу ніде знайти,яка цитологія відповідає якій ст.дисплазії
Запасная спина
• 10 января 2020
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Дисплазия. У мамы была 3, лечилась. Сейчас все нормально.
цитологія 3тип, чи дисплазія?
Контрольница• 10 января 2020
Ответ дляЗапасная спина
3а - это легкая форма. 2 - воспалительный тип мазка. Ничего критичного пока.