забиякина• 23 января 2020
Красотки за 30 с длинными волосами
Можна ваше фото
УраганнаЯ• 25 января 2020
Ответ дляNadinkova
Дякую! Ні, це мій природній колір. Інколи тоную бальзамом для волосся Syoss, холодний каштан, але він дуже швидко вимивається.
В де ви його купуєте, подивилася на сайті Єва і Ватсон немає, можливо в магазинах і є. На скільки Раз хватає такої упаковки
Ответ дляМира всем
Скажите, а он сильно пачкает ванну и полотенца?
Дуже добре змивається з рук, ванну, чи рушник не бруднить. Я його наношу руками, можна в рукавичках на волосся, закручую волосся в гульку і тримаю 30 хв, в рушник чи там плівку не загортаю. Потім змиваю теплою водичкою і все. Наноситься на чисте вологе волосся. На тюбику є інструкція)
Ответ дляУраганнаЯ
Є в Космо і Шик і Блиск. В Ватсонс має бути в магазині, купувала там не раз. На мою довжину волосся вистачає раз на 8-10. Тільки тримається на волоссі не дуже добре, швидко вимивається. Але додатковим бонусом є блискуче, доглянуте волосся образу після тонування, як після гарної масочки.