Быстровочка• 31 января 2020
Кто знает, зеленые карточки в метро скоро не будут действовать?
Теперь нужно покупать єдиний квиток ,где карточка стоит 50грн.и нормально не работает .
Вишнёвая Леди• 31 января 2020
🚇Без жетонів – з 1 квітня.
З 1 квітня наземний транспорт і метрополітен Києва повністю перейде на електронний квиток.
Жетони в метро діятимуть до 31 березня. З 1 квітня разовий прохід буде тільки за qr-квитками. Також з цього ж дня не можна буде поповнити зелені картки метро. Усі записані поїздки на картки необхідно використати до 31 березня 2021 року.
#щонового
ОхиИВздохи• 31 января 2020
На днях пополняла, срок действия самой карты стоит июль 20 года. У меня карта эта дввноооо
Единорог помог• 31 января 2020
Ну вот зачем так пугать. У нас эти карты только вводят, я только купила, а вы уже пишете, что они не будут действовать))
Вишнёвая Леди• 31 января 2020
Ответ дляЕдинорог помог
Это где?