Рогнеда Карповна• 01 февраля 2020
Разрешён ли зелёный горошек (свежий, замороженнй) на кетодиете?
И сколько грамм можно? (не сильно ли углеводов в нем много?)Буду благодарна за ответ от тех, кто в теме.
Интересует именно краткий ответ по теме, а не объяснения про вред или пользу кетодиеты и пояснение что это целая наука и те кто на ней сидят, они это знают и так.
Глаза_в_3_карата• 01 февраля 2020
Істину кажу - на кето дозволено абсолютно будь-які продукти. Але не більше 50 г вуглеводів загальних або 20 г чистих на день.
Рахуйте вуглеводи, і буде вам щастя ) У вас має бути таблиця вуглеводів у продуктах або програма на телефоні.
Просериарила молодость• 04 февраля 2020
Можна будь&які продукти,але їх потрібно впихнути у норми бжу та калорій,які розраховуються індивідуально. Тому ніхто не скаже скільки грамів і чого можна. Дивіться бжу,вносьте в калькулятор та будете знати
Просериарила молодость• 04 февраля 2020
Якщо що ,мене кето навчав не інтернет,а лікарі. Без підрахунків та постійних аналізів не буде ніякого кето,буде низьковуглеводка
Просериарила молодость• 04 февраля 2020
І так,це таки ціла наука . Відсотків з 80 із тих,хто пише я на кето насправді навіть в кетозі ніколи не були,просто приблизно харчуються і запудрюють всім мізки. Наприклад той же модний сніданок ж половинки авокадо ,яєць,шкварки то вже точно не кето,бо у авокадо багато вуглеводів і та половинка може не влізти навіть в денний раціон,не кажучи про один з прийомів їжі