Беговая дорожка для носа• 03 февраля 2020
муж , падла , всю ночь работал и шастал курить , теперь ушел спать , а мне в садик через час ......
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляБеговая дорожка для носа
це не найгірше....
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Дуже погано на душі...Хочеться поговорити, но тут як завжди будуть змії....Хоча можна спробувати...
Ответ дляПьера Безухова
це не найгірше....
я понимаю , но бесит , когда для сна есть только ночь , а он грымает дверьми , варит кофе и включает везде где нужно свет .......
потом уйдет спать до 12-13 , а я как курица полусонная буду обед готовить и детьми заниматься ......
Прыг-скок• 03 февраля 2020
я не сплю, проблеми зі здоров’ям, організм піднімає мене в 6.00
а що у вас?
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляТа легко!
Що трапилось?
Заставляють все життя присвятити догляду свекра після інсульту. Просто по совісті.Типу мушу,бо чоловік вирішив за нас....Єще сестра чоловіка...Вона буде жити спокійно...Я планувала дітей,но уви....Нас напевно і не було....Родичі не рахують нас сімєю через це напевно. Фінанси дуже обмежені в нас. На спадок можна не розраховувати....Дім пристарілих також ні....
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляПрыг-скок
а що у вас?
коротко нижче відповідь....
Люда Людоедова• 03 февраля 2020
Провела мужа в 5 утра на новое место работы(перевели). Мы с дочкой теперь будем 4 месяца пока одни. Пока не очень доходит. Держусь
Прыг-скок• 03 февраля 2020
Ответ дляПьера Безухова
бажаю вам набратися сміливості і поговорити з сі2м’єю чоловіка, щоб доглядав свекра хтось інший, а ви знайшли роботу і ходили туди із задоволенням. навіть якщо прийдеться свю свою зарплату віддавати тій людині, вам все ж буде морально легше.
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляЛюда Людоедова
Я жалію ,що нема в нас дитини(
Люда Людоедова• 03 февраля 2020
Ответ дляПьера Безухова
У подруги бабушка была очень тяжёлая после инсульта. Они периодически ложили ее на реабилитацию, правда это очень дорого. Она довольно таки быстро поправилась. Сиделку может быть нанять?
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляПрыг-скок
Так не вийде, нажаль....
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляЛюда Людоедова
Відновлення дорого, і вони проти....Сидєлку ще треба знайти,бо містечко маленьке....
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Навіть якщо і буде краще, всеодно жити з ним прийдеться, до тогоми жили 12 років самі.....
Прыг-скок• 03 февраля 2020
Ответ дляПьера Безухова
Я жалію ,що нема в нас дитини(
може ще буде? не втрачайте надію)
Люда Людоедова• 03 февраля 2020
Ответ дляПьера Безухова
Я жалію ,що нема в нас дитини(
Автор, вы очень мягкий человек, я сама такая. Найдите в себе силы раз отказать. Жизнь у вас одна, ещё одной не будет. А насчет детей, реально бывают чудеса. С моими тетей и дядей так случилось. Долго лечились, очень, уже отчаялись и сдались и тут чудо, сыночек.
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляПрыг-скок
може ще буде? не втрачайте надію)
я не витримаю так і буду одна, я чоловіка дуже люблю,но для мене вже перебір....
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
Ответ дляЛюда Людоедова
Я відкладала, бо немає фінансів....А зараз вже і можливості.....
Пьера Безухова
• 03 февраля 2020
там не тільки памперс,в якому ніхто не хоче бути, щей розлад психіки....
Первоклашка Я• 03 февраля 2020
Ответ дляПьера Безухова
Авторе, вміння говорити НІ дуже рятують, мабуть це одне з найважливіших речей. Набирається сміливості, а проявіть цей акт агресії. Не мовчіть як вівця, перепаскудите своє життя.
Хай би якби свої батьки, ми мусимо, а за чужою людиною при наявності своїх дітей. Легше зараз це зробити, аніж з часом, коли всі родичі вже звикнуть що це не їх проблема.
Люда Людоедова• 03 февраля 2020
Ответ дляПьера Безухова
Ее будете! Все у вас будет хорошо. И никогда не произносите таких слов-я буду одна, я несчастна и т.д. НИКОГДА! Вы себя на это программируете. Со свекром все решится, такая погода, солнышко. Разговор не откладывать! И прочь сомнения.