Можливо хтось теж користується послугами ukraine express, доставка із США. На їхній склад в США надійшло моїх 5 трекінг номерів, у всіх 5-ти треках статус був отримано і відсортовано. Заборону на відправку експрес морем було знято із всіх 5 трекінг номерів одночасно, в результаті консолідували 2 треки в одну посилку, 3 інші треки в іншу посилку. Одну посилку було сформовано і відправлено в понеділок, іншу посилку почали формувати коли відправили першу посилку. Зараз в статусі в однієї посилки, ту яку вже відправили стоїть мінімалка 16$ (вага менше 1кг). Вони порахують по цим 2-м посилкам мінімалку 16$, за кожну окремо? Ціна всіх 5-ти треків 118$!
Madagascar• 16 февраля 2020
Мені останнім часом так ділять всі посилки.Рахунок виставили без мінімалки, по 4,8 дол.за кг., не залежно від того яка була вага посилки.
Ответ дляMadagascar
Саме в рахунку, за декілька днів до доставки? В мене тільки відправили посилку, до прибуття 16 днів, а в статусі біля посилки вже стоїть мінімалка 16$, у Вас теж так було?
Madagascar• 16 февраля 2020
Ответ дляОксана Ю.
За декілька днів до доставки перераховували.Але краще перезвоніть їм на гарячу лінію)
Madagascar• 16 февраля 2020
Ответ дляОксана Ю.
У Вас теж біля посилки висвічувалась мінімалка 16$?
Зараз зайшла в особистий кабінет і є посилка менше одного кг.,мінімалка 16 дол.не стоїть...вказана вартість за фактичну вагу.
Ответ дляMadagascar
В мене теж спочатку була вказана вартість за фактичну вагу, а от сьогодні коли до прибуття залишилось 16 днів поставили мінімалку 16$/
Ответ дляYuletsss
Прийшла теж посилка з США вага 1.28 заплатила 16$. Чому так дорого?
Мінмальна вага для доставки морем експрес 3.3 кг, якщо не вкладуєтесь в цю вагу, все рівно заплатите як за 3.3 кг, тобто 16$. У Вас 1.28 кг заокруглили до 3.3 кг вийшло 16$. Чи Вам теж треки розбили на декілька посилок,а не обєднали в одну?
Ответ дляОксана Ю.
Так розбили, прийшло три посилки, а мало прийти дві. Вони не об’єднали...
lavanda_ya• 18 февраля 2020
Пакуют по ’правилам’;но они иногда у них свои и если вы читаете внимательно, то до марта не мин суммы у них
lavanda_ya• 18 февраля 2020
Ответ дляОксана Ю.
Не нужно ждать что вам все в 1 коробку упакуют,правила на доставку читали? 100 евро в 1 коробке, условия некоммерческой доставки и т.д??