Своего не предлагать• 17 февраля 2020
Як оплатити за газ?
Добрий день. Хтось вже платив за газ? На сайті 104.ua рахунок не завантажується, я так розумію, що там сума з транспортуванням, але скільки за нього - не бачу. Але, як я розумію, виставлення його окремо в платіжці не законне. Муляє мене борг і платити не відомо за що не хочу.
Своего не предлагать
• 17 февраля 2020
в нас паперові рахунки вже давно не приходять, максимум можна завантажити на сайті. На сайті пише вже не перший день - технічні роботи :(. Ви по паперових рахунках дивитесь?
Силиконочка• 17 февраля 2020
Щойно теж дивилася на сайті - рахунок за газ не вивантажується, техроботи якісь. За розподіл газу взагалі нема, хоча борг за лютий висить.
Силиконочка• 17 февраля 2020
На окремій вкладці по розподілу газу навіть нема такої опції - завантажити рахунок
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 февраля 2020
Ответ дляСиликоночка
есть
Своего не предлагать
• 17 февраля 2020
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
есть
В мене таке написано -
Порушено термін оплати за договором постачання природного газу. Своєчасно не сплачено за грудень 2019 р. 323.54 грн. Довідково: поточна заборгованість складає 1975.87 грн. Щоб сплатити за газ онлайн, перейдіть за посиланням.
Але ніяк не подивитись рахунок, і в січні я платила скільки було в рахунку. Борг за постачання дорахували, виходить.
Лунтик-паунтик• 17 февраля 2020
Мне за газ подтягиваются к привату , за транспортировку нет. Пришли платежки и за транспортировку по платежке оплатила, за газ в привате как обычно.
КрейсерАвроровна• 17 февраля 2020
Ответ дляСвоего не предлагать
у них есть вайбер теперь, мне настроили в абон. отделе, очень удобно
Своего не предлагать
• 17 февраля 2020
Ответ дляЛунтик-паунтик
в мене в приваті просто сума і не видно як і що. Я в січні заплатила суму, яка була в приваті, то мені тепер пише про заборгованість за транспортування.
Лунтик-паунтик• 17 февраля 2020
Ответ дляСвоего не предлагать
За газ и транспортировку разные счета.