Любви вам!• 22 февраля 2020

Дитина кашляє вже два місяці!!!

Маємо, дівчинка 13 років. Бронхіти з алергією всю весну, літо все норм, осінь з жовтня кашель та нежить. Листопад три тижні нежить і кашель не могли вилікувати, тричі лікування міняли, кінець грудні початок січня знову кашель та нежить. Після того постійне поверхневе покашлювання, коли багато кашляє - охрипіває. Педіатр, ЛОР, імунолог, міняємо лікування, а все так і залишається. Дитина каже що слиз стікає по горлу і вона не може носом вільно вдихнути, коли кашляє стає ніби легше, але ж це кашель постійний, раза 6 за хвилину, а може і більше, от так кашляє хвилин 5, потім кілька хвилин не кашляє і так по кругу. Саме цікаве, тільки засинає кашель пропадає. Можливо хтось таке проходив з дитиною? Я от весною запитували про обстановку дихання вночі, дитина засипає проходить 1,5 години і різко сідає і не може ні вдихнути ні видихнути, нічого не допомагало, саме пройшло, тут дівчатка казали що також таке мали.
КрейсерАвроровна• 22 февраля 2020
коклюш исключили?
автор Любви вам! • 22 февраля 2020
Записала на ендоскопію, подивимося ще так. Спить вільно дихає, храпу вночі не має. Слиз видно як стікає вдень, прозора або білувата.
Заместитель автора• 22 февраля 2020
Может к невропатологу?
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляКрейсерАвроровна
коклюш исключили?
Так. Глисти різні також. Алергічна панель чиста. Ще пропонували якусь ALEX алергічну панель, типу вона на все, але ціна 5000 грн. Ще подивимося, якщо що то будемо здавати. Тут і так вже на лікування та аналізи тисяч 10 000 витратили.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляЗаместитель автора
Может к невропатологу?
Думали про це. Але слиз є.... психо генний кашель без слизу, коли говорить повинна переставати кашлТи, а дитина ще більше починає.
Пишущаяся• 23 февраля 2020
Сдавайте Алекс. Вот вам отзыв об инмунотек. Буквально полгода между появлением этих методов, но они индентичны. Сдавли оба, поверьте. https://irecommend.ru/content/rezultat-v-800-raz-v...
Пишущаяся• 23 февраля 2020
Ответ дляЛюбви вам!
Сдавайте Алекс, это сто процентов что-то бытовое или кошачье-собачье, что с большой вероятностью можно исправить, но вы не узнаете, не сдав Алекс и не исключив аллергены и не начав АСИТ.
Паспортный стол• 23 февраля 2020
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 23 февраля 2020
Ответ дляЛюбви вам!
Эндоскопия зачем? Желудок посмотреть?
Пишущаяся• 23 февраля 2020
Ответ дляПаспортный стол
Удалено администрацией...
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляПишущаяся
Эндоскопия зачем? Желудок посмотреть?
Така процедурам для носа є.
Паспортный стол• 23 февраля 2020
Это не опасно анис. Это обычная приправа . полезная . не помешает никак .
Попробуйте . увидите через пару дней значительно легче станет
Пишущаяся• 23 февраля 2020
Ответ дляПаспортный стол
Вы понимаете, что может быть анафилактический шок у чувствительных к анису? Это смерть, знаете?!
Паспортный стол• 23 февраля 2020
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
И вам здоровья
Пишущаяся• 23 февраля 2020
Ответ дляПаспортный стол
И вам здоровья
Взаимно. Я вам повторяю, перестаньте давать такие Советы, которые ведут к осложнениям, как минимум.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляПишущаяся
Та мабуть будемо здавати, ех потрібно було відразу здавати)
Розавенная• 23 февраля 2020
автор у вам наверно аденоиды и это усугубляет ой мы тоже с этими аденоидами еще и аллергик малая чуть кашель без пульмиконрта никуда
Мочалкин блюз• 23 февраля 2020
Автор, а вашему ребенку что-то советовал аллерголог? Что?
А что-нибудь говорил лор?
Агнэшка• 23 февраля 2020
У меня у дочки такое было, сухой раздирающий кпшель. Врач выписала кажется неоыилин, но он наркотический и я его выкинула. Нам очень помог порошок АСС горячий чай, после него сразу откшливаться стала!

У меня в школе был астматический кашель и именно из-за библиотечной пыли. (Я ходила в библиотечный кружок и часто трусила книги от пыли) Может у Вашей дочери тоже аллергия на что-то?
Агнэшка• 23 февраля 2020
Чтоб снять спазм вечером до сна дайте но-шпу с лоратадином.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Аналіз - алергічна панель, на паразитів здати. Алерзин, поміняли кетотифен. Монтолукаст. Назонекс для носа, поміняли аваміс. Це головне в лікуванні, вітаміни, для імунітету. ЛОР не бачить нічого, його лікування не допомагало - ринт, складні каплі для носа, синупрет , щось для імунітету, педіатр імунолог гарне лікування виписала та щось нічого не діє. Поведу до іншого Лора, хірурга.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляМочалкин блюз
А что-нибудь говорил лор?
Алергічна панель чиста, паразитів немає, ImG норма. Відведу до ЛОРа хірурга і здамо панель оцю дорогу Алекс.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляАгнэшка
Вночі немає кашля.
Агнэшка• 23 февраля 2020
Лоратадин хорошо помогает, если кашель аллергический, но-шпа снимает спазм. Не прин майте препараты что поднимают иммунитет. Выкачка денег, много подделок, не вырабатывается свой иммунитет, и даже многие врачи говорят что это пустышка.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляАгнэшка

Вона кашляє і в школі, а там вона з 8:30 по 15:00, я думаю якби щось в будинку то поза не так би кашляла. Вона однаково кашляє всюди, але тільки засинає кашель пропадає.
Агнэшка• 23 февраля 2020
Я все равно уверена, что у Вашего ребенка присутствует аллергический фактор.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляАгнэшка
Ой, а що робити коли свій імунітет не працює? Ну от зовсім? Весною не давали, думали пройде, організм перелаштується, а тут з вересня кожного місяця хворіє та ще в листопаді три тижні кашель та нежить, нічого не допомагало, наче вернулися в часи коли в садок ходила. Для імунітету лікопід назначили, відгуки гарні.
Агнэшка• 23 февраля 2020
А до этого болела? Если да то это может быть остаточным явлением. Оно пройдет У меня так после болезни чахоточныц кашель если пробегусь или душно. Спасаюсь ментоловыми конфетами Рошен с плюсиком. Само проходит.
автор Любви вам! • 23 февраля 2020
Ответ дляАгнэшка
Два місяці після хвороби пройшло. Це інший кашель, я розумію про що ви, в дитини постійно слиз з носа стікає по горлу, вона не може через неї вдихнути носом і кашляє.
ZaRaZa• 23 февраля 2020
Автор, у меня такое, постназальный затек. И да иногда ночью кидаешься что вдохнуть нельзя, секунда и отпускает. Слизь прозрачная но густая. Обследовали вдоль и поперек. Причина - психогенная. Сразу врачи винили на желудок, типа рефлюкс, потом лечили нос, горло, аллергия исключена. Потом поставили диагноз, после успокоительных легче