Сразу прошу НЕ писать что стало хуже. Хочу в этой теме собрать ваше мнение, что же стало лучше за последние 5 лет. Поговнить мы всегда успеем, а вот найти что-то хорошее порой сложнее.
Напишите что стало лучше в вашем городе, регионе, образовании, медицине, еше чем-то.
БеллаДонна• 07 марта 2020
До начала 2019 - рост экономики, повышение пенсий, ремонт садов, школ, больниц, дорог, децентрализация, декоммунизация, закон про украинский язык, безвиз...
Yulianna2212• 07 марта 2020
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Поддерживаю!
Всегда брюнетка• 07 марта 2020
Згодна, що до минулого року були хоч маленькі, але все ж таки рухи до чогось кращого, а тепер все зупинено або зовсім летить до низу (((
Scooby-dooby• 07 марта 2020
Доллар был по 32, стал по 24.
Появились новые батончики Рошен тидбитс и рулетик Золотой ключик от него же.
Больше ничего хорошего.
Scooby-dooby• 07 марта 2020
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У кого там повысили? У моих инвалида и ветерана труда 1400 и 2000 грн. Ещё и какую-то надбавку 50 грн сняли.
Dzvina_Dzvinochok• 07 марта 2020
Безвіз . Не оббиваєш пороги консульств щоб отримати візу, не їдеш через Польщу до європи.
В освіті поки що подобається НУШ. Але дуже шкода , що не працює повноцінно ця програма в непристосованих школах та при 30 і більше учнях в класі.
Курс гривні радує. Так як люблю купувати за кордоном.
Птеродактиль• 07 марта 2020
Снизилась цена на газ и началась масштабная стройка дорог и школ в этом году. Безвиз плюс за прошлые годы
Птеродактиль• 07 марта 2020
Ответ дляАкукарача
І ще:
Моя зарплата на тій самій посаді у 2013-2014 рр.
7000 грн (8.20$)-853$
.....2018,(19),..9000(&26$)-346$
Пенсії збільшились? Хто тут писав?
А комунальні?А ліки?А продукти?
А в доларах?....
Кого ми дуримо....
7000 грн (8.20$)-853$
.....2018,(19),..9000(&26$)-346$
Пенсії збільшились? Хто тут писав?
А комунальні?А ліки?А продукти?
А в доларах?....
Кого ми дуримо....
2014 год отбросил страну на много лет назад. Тема про плюсы, которых мало.
Ответ дляАкукарача
Я про заняття з спеціалістами ,а не програму. Можливо ви про реабілітацію у маленьких містах?
Можливо про неї. Я не знаю,як то назвати правильно. Раніше такого не було,а зараз є ці інклюзівно ресурсні центри де безоплатно можна отримати допомогу спеціалістів
Ответ дляobuvka
Працює по всій Україні. Я отримую безкоштовно ліки для дитини. В місяць на суму більше тисячі грн .
Чекайте, в мене батько гіпертонік,ліки безкоштовно,або за рецептом отримував завжди.
Свекруха діабетик, ліки теж отримувала завжди і 50/50 теж.Не знаю чому ви не отримували.
Я про тих хто на обліку чи мають групи інвалідності чи пільги,а для населення по рецепту у нас такого немає.