Барышня_Смольный• 10 марта 2020

Объясните мне, как дети из сельских школ

без репетиторов и хорошей подготовки к зно поступают в вузы на бюджет?
Олька Модниця• 10 марта 2020
Ответ дляkoreshk9
Там не таких проверок на зно, списуют, учителя помогают и т.д.
Де там немає таких перевірок? В Києві є перевірка, а вже в Рівному, Маріуполі, Калуші і т.д. всі списують?

кураГАЛЯ• 10 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
На бюджете действительно хороших факультетов действительно хороших вузов да, призеров всеукров очень много. Посмотрите баллы мехмата Каразина в этом году. Запредельные. И галочки за места на всеукрах у поступивших.
Ну ви ж писали про фіот кпі, як про факультет не того полета))
Мехмат Каразіна звісно зовсім інший полет)
кураГАЛЯ• 10 марта 2020
Ответ дляТворческий типаж
Думаю, в сельских школах не ходят с металоискателем, а ещё и помогают. К тому же им добавляют сельский коэффициент к балам
Ви демонструєте свою некомпетентність
Олька Модниця• 10 марта 2020
Ответ дляОсторожная
жіночко, йдіть борщ варити, ЗНО здають по місцю навчання
Жіночко, ЗНО здають в пунктах здачі ЗНО і ці пункти не те що в селах, і районних центрах не завжди є. Напиклад в нас англійську мову пишуть в Сарнах (Рівненська обл) діти з усіх північних районів області.
Тріль!• 10 марта 2020
Ответ дляТворческий типаж
ЗНО не здають в сільських школах. Діти їдуть в районні центри (а іноді і обласні). І ніхто нікому не допомагає.

Чому Вам (і не тільки) так важко повірити, що в селах такі ж самі діти навчаються, такі самі люди живуть?
Haja-Mushka• 10 марта 2020
Ответ длякураГАЛЯ
Не идите на мехмат Каразина, я же вас не заставляю.
Олька Модниця• 11 марта 2020
Ответ дляОсторожная
а еще очень боятся ставить хреновые оценки, потому что вчытелька сестра кумы, а директор кум сестри)
в селе малокомплектные классы, где одновременно сидит 2, 8 и 11, там учеба абы було) поэтому ставят оценки высокие бо шо люды скажуть и потом так же ’проверяют’ ЗНО)
Назву школи напишіть де ще залишились малокомплектні класи і ми напишемо скаргу у міністерство освіти. Бо вже давно такого поняття немає.
Олька Модниця• 11 марта 2020
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не пишіть дурниць, як мій клас здавав, ми їздили у місто, і не одне, в залежності від предмету.
В мене племінник в місті не геть малому живе Бахмут (Артемівстьк) і то фізику в інше місто їздив здавати.
Олька Модниця• 11 марта 2020
Ответ дляТворческий типаж
Якими словами Вам донести, що в жодній сільській школі не здають ЗНО з жодного предмету?

Олька Модниця• 11 марта 2020
Для непробивних:

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 20 травня самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.

Адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщені в мобільному додатку «Моє ЗНО».

Учасники, які не отримали індивідуальні конверти із сертифікатами, можуть перевірити місцезнаходження цих поштових відправлень. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу перевірки стану опрацювання документів: якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом, то на сторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа.

Візьміть до уваги: листи, які зберігалися в поштовому відділенні протягом місяця і не були вручені адресатам, повертатимуться до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Учасники, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Звертаємо увагу керівників закладів освіти на те, що інформацію про пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання та кількість випускників, які проходитимуть тестування в кожному з них (у розрізі предметів), розміщено на сторінці закладу освіти в розділі «Пункти проведення ЗНО». Доступ до сторінки здійснюється за логіном і паролем, отриманими раніше від регіонального центру оцінювання якості освіти.
http://testportal.gov.ua/zaproshennya-perepustky-v...
Леплю из пластилина• 11 марта 2020
Ответ дляПочтальЁнша
А по факту кем работать? Учена это инвестиция!!!! Во что вложил= что получит по ЗП))))
В каких отраслях ист. Фак стал высокооплачиваемый;)
Я тоже так думала, как и Вы и, честно признаюсь, до сих пор толком не в курсе на какие инвестиции рассчитывают абитуриенты, поступающие на исфак. Но конкурс туда действительно очень серьёзный. Знаю только два примера. У одной моей знакомой папа профессор-историк-археолог. Преподаёт в ВУЗе, очень востребован, живёт неплохо, часто ездит заграницу, получил какую-то серьёзную награду от президента. Сын этой же знакомой тоже на исторический хочет поступать, нравится ему очень (знакомая в Киеве, папа нет, так что внук не в деда университет собирается, если что).
И ещё одну девочку знаю. Из семьи коренных киевлян, проживающих в центре Киева (интеллигенция), её выбор никто не разделял и очень настойчиво пытались её склонить к поступлению на другую специальность. Но она отстояла свою позицию. Закончила Могилянку, теперь в ней же преподаёт. И ещё преподаёт на курсах подготовки к ЗНО. Помимо этого, тоже ездит в какие-то экспедиции и очень довольна своей профессией.
Леплю из пластилина• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
То есть вам настолько все равно, что вы в шести постах подряд рвете пятую точку, что ваши точно старше, и никто, кроме ваших, в вузах не учится ?
О своей семикласснице я написала в контексте вашего поста про физматлицей и про ’попробуйте там учиться’. Вот. Учится.
То есть вы решили спросить об этом ещё седьмой раз, с шестого раза до вас не дошло?
О своей семикласснице Вы таки написали в ответ на комментарий о том, куда поступают дети ПОСЛЕ физ-мат лицея. И это вы мне писали в стиле ’почему ваших не отобрали в физ-мат’.
Хватит мне писать уже о ваших детях в надцатый раз, как и о том, что вы обо мне думаете. Мне ваше мнение неинтересно.
Леплю из пластилина• 11 марта 2020
Ответ дляПочтальЁнша
Уточню, ВНЗ 23 стажа...
???
буреЛОМКА• 11 марта 2020
Ответ дляkoreshk9
Ага, физику из райцентра ездил сдавать в областной центр, все 4 ЗНО писал в чужих городах.
Бабушка мороз• 11 марта 2020
кто хочет учиться,тот поступит. Главное цель поставить.Бывает,что не с первой попытки ,а со второй
Леплю из пластилина• 11 марта 2020
Ответ длякураГАЛЯ
Ага, я спитала, який ’того’, вона не відповіла, а ось воно що малося на увазі - Мехмат Каразіна, куди там 121 спеціальності ФІОТУ
Ёшки_Матрёшки• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
Я представляю, как в айти фирму приходит папа здорового лба и говорит ’А давайте я своему бубочке рабочее место куплю’
Я не про айти писала.
Одна медсестра, друга в поліції, третя в бібліотеці.
Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ дляЛеплю из пластилина
А вот сейчас вы намеренно врете. Я спросила, почему ваших детей не отобрали в рейтинговые школы. Слов о физмате по отношению к вашим детям, до которых мне дела нет, я не произносила. Поэтому жалоба.
Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мои старшие дети не учатся ни в Каразина, ни в КПИ, ни в Украине, не переживайте так

Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я не про айти писала.
Взятка за библиотеку - это, безусловно, не дно ))
Леплю из пластилина• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
Смешались в кучу кони, люди
Сама придумала, сама обиделась. В принципе, ничего удивительного. Надменные люди часто обидчивы, а надменности Вам не занимать.
Жалуетесь на здоровье.
Леплю из пластилина• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
Не переживайте, я не переживаю
Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ дляЛеплю из пластилина
Смешались в кучу кони, люди
Жалуетесь на здоровье.
Таки намеренно врете?
кураГАЛЯ• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
Таки намеренно врете?
Ви постійно сама собі суперечите
То ваша дитина абсолютно звичайна і не є обдарованою
То вже вона пройшла відбір в сильну школу і займає призові місця не в своїй віковій категорії
Як це технічно можливо?
8 класи на олімпіаді представляла семикласниця?))
Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ длякураГАЛЯ
Ви постійно сама собі суперечите
Як це технічно можливо?
Вона абсолютно звичайна і не обдарована. Бо в її школі дійсно обдарований дев´ятикласник минулого року привіз золото з міжнару за 11 клас. Дійсно обдарований дев´ятикласник цього року от тільки тиждень як привіз срібло з Romanian masters за 11 клас. Дивіться сайти на кшталт matholimp. Дійсно обдарована її однокласниця пройшла відбір на всеукр за 8 клас. А в моєї всього 2 місце на області, в них третина класу з такими місцями. Це нормальна практика нашої школи - якщо хочеш, йди на міжліцейський етап хоч в 5 класі за 11, ніхто не заперечує, вмій сам розраховувати свої сили. Вона, до речі, і з англійської має 3 місце на обласній за 8 клас, просто тому, що в 7 класах не проводиться олімпіада з англійської, а в неї подружка пішла і вона за компанію. І не не супер-досягнення, бо в нашій школі стільки дійсно талановитих дітей, що там швидко розумієш, хто звичайний, просто вміє працювати, а хто від б-га.
кураГАЛЯ• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
Все ж таки, ви не розумієте основного питання і продовжуєте торочити про харківську школу, хоча ніхто не сперечається про її рейтинг та сильних учнів

Питання було про те, як діти з сільських шкіл здають зно без курсів та репетиторів?

І ніхто вам не відписав, що його сільська школа краща від вашої харківської, але сьогодні, при необмеженому доступі до інформації, навіть учень з села може отримати знання, необхідні для успішного складання зно.

А ви приплели міжнародні олімпіади і тд. Це зовсім інша тема для дискусії, але Вас це не зупиняє)
Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ длякураГАЛЯ

Прочитайте мій перший пост і знайдіть, де саме я озвучувала непевність в здібностях сільських дітей. В мене виникло лише технічне питання щодо англійської - і все. Вас тут кожна перша принижує, розповідаючи, як сільські діти замість себе садять писати зно вчителів або вступають за кабанів, але до них ви не чіпляєтесь, а оголосили всесвітнім злом чомусь мене, яка жодного поганого слова про ваших дітей не сказала. Може, й коронавірус через мене, ні?
кураГАЛЯ• 11 марта 2020
Ответ дляHaja-Mushka
Мене ніхто не принижує)
Я не з села і діти мої навчаються у хорошій рейтинговій школі, донька студентка
Але знаю дітей, які готувалися до зно самостійно і їм все вдалося. Звісно, дітям із топових шкіл це все легше, але питання було не в тому
Не за Будка• 11 марта 2020
Ответ дляОсторожная
Откуда такая информация? Я учитель из села, и наши дети ездят сдавать ЗНО в города 40-50 км от нас. Так, что верите сами борщ!!!
Haja-Mushka• 11 марта 2020
Ответ длякураГАЛЯ
Мене ніхто не принижує)
Тобто якщо саме ваших дітей не принижують , а всіх інших сільських дітей принижують всі, окрім мене, все рівно всесвітнє зло саме я, бо я нічого поганого про тих дітей не сказала, а просто дратую особисто вас, вірно ?