Непогодка• 12 марта 2020
Работающие мамы,а куда детей дели на карантин?
Печалька...
Твоя подруга• 12 марта 2020
Ответ дляЛама_мама

насмешили
Смейтесь дальше .
Закон України ’Про відпустки’ , стаття 25 пункт 3-1
3-1) матері або іншій особі, зазначеній у частині третій статті 18 цього Закону, для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території;
ХдеЯсь?• 12 марта 2020
Сьогодні - завтра з чоловіком на роботі , з понеділка беру відпустку, потім знову будемо чергуватися
А_Шо_Такое• 12 марта 2020
Сами дома дуреют )
Но руководство сказали, что кому надо могут работать на удаленке, в офис детей не приводить.
Оловянный_Прагматик• 12 марта 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А у нас в Харькове нет в школе карантина
Уже есть
Кому там слова не давали• 12 марта 2020
Ответ дляБиблиотекарь
Да что вы говорите? )))) И где сея ’обязанность’ законодательно прописана?))))
В связи с объявлением карантина на всей территории Украины, актуальным стал вопрос предоставления отпуска без сохранения заработной платы на период карантина. Кто имеет право на этот отпуск и каков алгоритм действий в такой ситуации, разъясняет шеф-редактор журнала Кадровик.ua Виктория Липчанская.
Пунктом 3-1 частини першої статті 25 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР (далі — Закон № 504) передбачено, що відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку матері або іншій особі, зазначеній у частині третій статті 18 цього Закону, для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території.
Карантин — адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб (ст. 1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року № 1645-ІІІ).
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 марта 2020
Ответ дляОловянный_Прагматик
Уже есть
да, уже есть, с сегодняшнего дня