Соображалочка• 15 марта 2020
Поділіться досвідом дистанційного навчання в школі
В школі сина не налагоджена централізоаано система дистанційного навчання. Кожен вчитель як може, так і організовує. Наша вчителька (4 клас) надсилає по вайберу дітям, дублює дорослим. Діти їй скидають в приват вайбер на перевірку. А як у вас? Можливо є якісь кращі платформи? Я чула за googleclass, можливо хтось має досвід роботи на цій платформі? Вайбер не дуже і зручно, гортати, шукати, інформація то накопичується... не має змоги організувати колективного відеозвязку...
Фима Собак• 15 марта 2020
В смысле на Вайбер?
Наши работают на платформе ( в системе) там же уроки и туда же и загрузка для проверки.
Коллективная связь не предусмотрена. Дети работают в удобное для каждого время. Зачем им коллективная связь?
В какой вы школе?
Соображалочка
• 15 марта 2020
Ответ дляФима Собак
В смысле на Вайбер?
В какой вы школе?
Нет, никакой единой системы в школе. Средняя школа, не Киев. Создали группу в вайбере - учительница+дети, высылает задания, 4 класс разные предметы, 1 учитель, материалов много и не очень удобно
Соображалочка
• 15 марта 2020
Ответ дляКредитная
Англ в Вайбер,группа 10 чел.
Остальные предметы Гуглкласс
Гуглкласс у вас у всій школі, чи ініціатива вашої вчительки?
Фима Собак• 15 марта 2020
Ответ дляСоображалочка
А, вы об этом.
В нас дистанционная школа.я не сразу поняла вас
Соображалочка
• 15 марта 2020
Цікаво чи гуглклас можна зробити по своїй ініціативі для свого класу, без привязки до школи?
Анка-пулемётчица• 15 марта 2020
У вас ще хоч на перевірку кидають... А нам просто кинули які вправи і задачі з укр. мови і математики і все...
alenka2403• 15 марта 2020
Ой у нас вообще,ребенок 5 класс,классный руководитель выслал на Вайбер задание с украинской литературы выучить два стиха,с украинского языка проработать три параграфа и три упражнения,с истории сделать генеалогическое древо.И на этом все,тишина,как и когда будут проверять не известно.Но мы не из Киева.
Соображалочка
• 15 марта 2020
Бути школі мабуть літом... бо за весь симестр 6 тижнів навчання, і щось не віриться, що 6 квітня підемо в школу, в квітні мабуть пік буде захворюванності... а таке дистанційне навчання, в кого як, в кого аби як... можна на другий рік лишатись з таким навчанням
Кредитная• 15 марта 2020
Ответ дляСоображалочка
В школе,гимназии
ПоэтеСССа• 16 марта 2020
Ответ дляСоображалочка
Можна) я якраз сьогодні цим займалася. Також перелопатила купу інформації щодо дистанційного навчання і прийшла до висновку, що Гугл-клас поки що для мене найзручніший варіант