Ответ дляГанцю в кєдах
Просто сейчас в интернете вы можете найти то, что нравится именно вам. Я говорю о массовой культуре - о той моде, которую навязывают СМИ, часто не без экономической причины))
Якщо говорити про музику, то є Florence and the Machine, наприклад. Гурт досить популярний і, я б сказала, інтелігентний. Люди дивляться, значить, є попит. Масова культура теж неоднорідна зараз, але це суто моя думка. Напевно, є тренди, звісно, якісь популярні типажі, тощо, але це не так помітно, бо нарешті кожен може обрати, що саме дивитись і слухати.