Девочки кинули скачала себе приложение Совместных покупок , очень удобно, ну вот теперь не могу разобраться как сделать оплату?
Ирина Ровина• 17 марта 2020
Я постоянно тут покупаю. Очень выгодно, сборы быстрые! Есть инструкция по покупкам:
Ответ дляИрина Ровина
Я вже багато років роблю покупки онлайн, так як з маленькою дитиною не дуже зручно ходити по магазинах. І додаток SPonline - це моє спасіння 😁 Зручно, швидко, доступні ціни, гарний сервіс. Аналогів такого сервісу у нас в Україні немає.
Дівчатка, щиро рекомендую. Шопінг за допомогою Sponline - це економія часу, грошей і нервів)))
Oksana050389• 17 марта 2020
Ответ дляIrina_Iri
мне тоже нравится этот сайт!!!