Люблю Украину• 18 марта 2020

Чи ходите ви в садочок? Працівники садочку? Якщо ні, то на якій підставі і чи от

Отримаєте зп?
Красота неземная• 18 марта 2020
Соседка —воспитатель, на работу ходит, делают мелкий ремонт.ЗП без изменений.Донецкая обл.
Нуждаюсь в общении• 18 марта 2020
Ходимо. Київ. Прибирання, дрібний ремонт, виготовлення дидактичних матеріалів. Зарплата якою буде невідомо.
автор Люблю Украину • 18 марта 2020
Ответ дляНуждаюсь в общении
Будете постійно ходити? У відпустку не просять? По закону можна не ходити?
автор Люблю Украину • 18 марта 2020
Ответ дляНуждаюсь в общении
На цілий день йдете? Чи половину?
Кондуктор троллейбуса• 18 марта 2020
Воспитатели дома сидят, остальные ходят. З/п должна быть полной.
автор Люблю Украину • 18 марта 2020
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А муз і фіз керівники?
Кондуктор троллейбуса• 18 марта 2020
Ответ дляЛюблю Украину
А муз і фіз керівники?
весь пед. состав дома)
Я шалунья• 18 марта 2020
Ходять
Роблять дитактику, прибирання
За зарплату не відомо, але має бути не менше, як 2/3 окладу
KROX@• 18 марта 2020
Не хожу, министр здравохранения уже криком кричит ’Сидите дома’, Министерство науки сказало всех сотрудников освіти перевести на удаленку с сохранением зп и самодурство заведующей меня не интересует. Ремонты подождут до лучших времен.
Я шалунья• 18 марта 2020
Ответ дляЛюблю Украину
А муз і фіз керівники?
Теж ходять
В них своя робота
KROX@• 18 марта 2020
Ответ дляЛюблю Украину
можна и нужно !
автор Люблю Украину • 18 марта 2020
Ответ дляКондуктор троллейбуса
весь пед. состав дома)
Яке місто? За яким розпорядженням діє ваш директор?
Кондуктор троллейбуса• 18 марта 2020
Ответ дляЛюблю Украину
Черноморск)
Распоряжение начальника отдела образования.
Нуждаюсь в общении• 18 марта 2020
Ответ дляЛюблю Украину
У відпустку не просять. Ходжу на 9 (не на 7, як зазвичай) і о 17 додому. Це замість 12 годин роботи.
ДаЗдраПерма• 18 марта 2020
Зараз на лікарняному, наші в більшій частині взяли відпуски. Але є розпорядження, в кого діти до 14 років, працюють вдома дистанційно, оплатити повинні 2/3 зарплати, чи по середній зарплаті, от не пам’ятаю.. В п’ятницю понесу лікарняний побачу, що далі.
автор Люблю Украину • 18 марта 2020
Ответ дляНуждаюсь в общении
Нам сказали на ставку ходити по годинам. І заплатять один оклад, мінімальний
Лень гуглить• 18 марта 2020
Київська область, сказали ходити і навіть можуть перевірить наявність на роботі з районо. Щодо оплати, то мінімалку. Ходіння залежить від розпоряджень відділу освіти, а не директора закладу.
Нуждаюсь в общении• 22 марта 2020
Дівчата, завтра йдете? Нам сказали виходити ..
автор Люблю Украину • 26 марта 2020
Ответ дляНуждаюсь в общении
У нас ввели чергування. Раз на тиждень