Борошно
Крупи
Макарони
Олія
Масло вершкове
Сіль
Цукор
М’ясо
Яйця
Молоко
Згущене молоко
Твердий сир
Творог
Сметана( можна морозити?)
Картопля
Цибуля
Морква
Буряк
Капуста
Квашена капуста
Квашені огірки
Яблука
Лимони
Чай
Кава
Сухі дріжджі
Якщо не важко, прошу скопіювати і написати кількість.
Можна додати свої позиції.
Всім дякую ❤️💐
Крупи
Макарони
Олія
Масло вершкове
Сіль
Цукор
М’ясо
Яйця
Молоко
Згущене молоко
Твердий сир
Творог
Сметана( можна морозити?)
Картопля
Цибуля
Морква
Буряк
Капуста
Квашена капуста
Квашені огірки
Яблука
Лимони
Чай
Кава
Сухі дріжджі
Можна додати свої позиції.
Всім дякую ❤️💐
Дона Ко Ко• 23 марта 2020
Скупите уже весь магазин, задрали со своей жрачкой!!! и бумагу не забудьте
бювет_в_обед• 23 марта 2020
Ответ для vihola
Закуповую вночі в АТБ. Коли зовсім нема людей. Там сухого нема.
в екомаркеті є, він працює до 23-00, в новусі є, в сільпо, в форі ... то Ви на нього не звертали уваги.
бювет_в_обед• 23 марта 2020
Ответ для vihola
Можна поговорити з італійцями на цю тему.
ну, і , в мене родичі зараз в Наполі і Бергамо, і що? все минає і це мине
бювет_в_обед• 23 марта 2020
Ответ дляДона Ко Ко
згодна
Дона Ко Ко• 23 марта 2020
Ответ для vihola
Не забуду. Задрала?
То топайте звідсіля.
Топай в АТБ, ночь как раз уже пришла
А я на шпагате• 23 марта 2020
Ответ для vihola
Я не плачу, перегляньте мої пости, майже всі зі смайлами на їдкі коментарі.
Просто хочу пересидіти спокійно і не вибратись у пік за олією, або сіллю.
Пересидеть половине населения не удастся да и не это главное. Главное пересидеть пик массовости когда будет острая нехватка мест в реанимации и особенно нехватка реаниматологов. И комментарий мой вовсе не едкий, просто решила слегка рассмешить Вас . Не воспринимайте болезненно, я боюсь так же как и все.
Ответ дляА я на шпагате
Ми говорили конкретно про мене, а не про половину. Коли настане цей пік, поки невідомо.
А я на шпагате• 23 марта 2020
Ответ для vihola
Так ведь неизвестно кто в этой половине окажется - может и Вы. Или я. А пик - для его сглаживания и есть карантин а не для того чтобы вообще избежать болезни. Но давайте надеяться на лучшее. На то что нас вирус испугается и обойдёт стороной.
Ответ дляА я на шпагате
Для того і просять сидіти всіх вдома безвилазно. Щоб по магазинах не шастати. Не заражатись і інших не заражати.
Не розумію чому потрібно пояснювати такі елементарні речі.
ЧакрыНеРаскрылись• 23 марта 2020
Ответ для vihola
А продукты есть там ночью? В нашем АТБ в конце дня если разбирают товар, то пополняют полки продавцы только утром.
А я на шпагате• 23 марта 2020
Ответ для vihola
Спасибо что объяснили. Если бы не Вы я бы никогда не догадалась.
ЧакрыНеРаскрылись• 24 марта 2020
Ответ длябювет_в_обед
воно таке саме《мертве》як і сухе, але сухе легше зберегти, і бюджетніше вийде, Ви ж про оптимізацію витрат згадали.
Какая цена на сухое молоко?
бювет_в_обед• 24 марта 2020
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Какая цена на сухое молоко?
я так не пам´ятаю, але одинина одинивиходить, що куповане в маг-ні, 250 грам близько 50 грн, це на 2 літри молока жирністтю 2.6%