Тень льва• 23 марта 2020

Почему у нас нет тестов и средств защиты?

Ніколи такого не було, і от знов.
У кращих традиціях Богатирьової колишній міністр Уряду Азарова вирішив поставити державні закупівлі в медицині під контроль. Чому ж ні-на коронавірусі та епідемії можна «непогано прібарахліцца».
Знаєте, чому в лікарів немає костюмів захисту, а в українців - тестів на коронавірус? Бо Міністр Ємець блокує закупівлі через міжнародні організації! А знаєте чому він їх блокує? Правильно: на них не вкрадеш.
Сьогодні ця особа вже погрожує керівництву Медичні закупівлі України ” та не дає проводити тендери без свого “смотрящого” з кримінальним минулим.
Ілля Ємець вимагає завести в керівництво свою “довірену особу”. Людину, яку раніше була засуджена за крадіжки.
"По-хорошему вы не захотели. Будет по-другому", - це погроза міністра Ємця керівнику держпідприємства Арсену Жумаділову.
Arsen Zhumadilov вже звернувся із заявою про вчинення кримінального правопорушення в ДБР. Дякую Арсенові за тверду позицію: https://cutt.ly/5tvF1Ir
Міністр Ємець має понести всю відповідальність за блокування закупівель в критичній ситуації загрози епідемії та спроби втручання в роботу незалежної закупівельної агенції. Все, що зараз робить ця людина - злочин проти кожного з нас.

https://bit.ly/2WAUHvM
Стебель_березы• 23 марта 2020
пи... все
Своего не предлагать• 23 марта 2020
тролль откстись, хватит уже
Свезло так свезло• 23 марта 2020
бо їх нема ...
Ми їх не виробляємо, на закупку потрібен час
автор Тень льва • 23 марта 2020
Ответ дляСвоего не предлагать
тролль откстись, хватит уже
это ты о себе?
Одни_мысли• 23 марта 2020
Потому же, почему у нас нет нормальной промышленности, медицины, дорог, экономики, правоохранительной системы и качественного образования.
С чего бы тут тестам взяться?
автор Тень льва • 23 марта 2020
Ответ дляСвезло так свезло
бо їх нема ...
Почитайте пост Стефанишиної. Ємець їх блокує
Rosewo• 23 марта 2020
их поел долгоносик
автор Тень льва • 23 марта 2020
Ответ дляОдни_мысли
С чего бы тут тестам взяться?
С того, что их можно закупить - из этого им взяться. Думаете не стоит?
Одни_мысли• 23 марта 2020
Ответ дляТень льва
Нельзя их закупить, товар высокого спроса и крайне ограничен.
У нас к тому же официально эпидемии нет, естественно в первую очередь производители будут помогать средствами защиты и тестами не нам, а Италии, Испании и прочей Германии, где каждый день тысячи заболевших.

А сами мы наладить выпуск не в состоянии, просрали всю промышленность за 30 лет, стали ’аграрной сверхдержавой’ (с) Порошенко.
автор Тень льва • 23 марта 2020
Ответ дляОдни_мысли

Особенно ’нельзя’, если не обьявлять закупки
Одни_мысли• 23 марта 2020
Ответ дляТень льва
И это в том числе. А особенно, если и то что у нас еще могут делать (ну там маски шить) - отправлять на экспорт.
Мелочунь• 23 марта 2020
Ну так приехали, сказали по новостям.
Счастье_же_вот_оно• 23 марта 2020
Ответ дляТень льва
Ну тут самое время навариться,купить тесты по 60 долл.при их цене реальной 5$.
Называйте меня Повелитель• 23 марта 2020
Потому же почему и заробитчан пустили без карантина в массы, чтоб перезаряжать как можно больше людей и этим оправдать карантин, девальвацию, ЧП