энциклопУдия• 24 марта 2020
Помогите, пожалуйста, решить
Задача
энциклопУдия
• 24 марта 2020
Ответ дляБеговая дорожка для носа
а в гдз нет ответа на эту задачу?
нет
Бабка_в_кедах• 24 марта 2020
4 портрета акварелью и 9 портретов в стиле кубизм. сколько портретов акварелью в стиле кубизм??? эти 4 акварельных они же могут быть в стиле кубизм
энциклопУдия
• 24 марта 2020
Ответ дляCordova
Всього є 4 портрети аквареллю, і питають скільки акварельних портретів. Мабуть добре вже задрочили з цими завданнями.
голова кругом идёт , столько заданий на карантине, уже мозги не выдерживают
Мені братова теж присилала приклад завдання, але ще за попереднього карантину, шкільного. Племінниця в 2-му класі.
От відчуваєш, що відповідь десь на поверхні і має бути проста, але умова так написана, що мозок в ’лєпьошку’ і вся задача зводиться до перефразування умови задачі. Чоловік тоді сказав, що то схоже на поганий переклад.
Тут прямим текстом відповідь написана, текстом плутають. Хоча по факту параметрів лише три: акварель, портрет, кубізм.
энциклопУдия
• 24 марта 2020
Ответ дляCordova
Спасибо