энциклопУдия• 24 марта 2020

Помогите, пожалуйста, решить

Задача
LarsonPeterson• 24 марта 2020
данунах, так и моск сломать мона

Беговая дорожка для носа• 24 марта 2020
а в гдз нет ответа на эту задачу?
Бабка_в_кедах• 24 марта 2020
автор энциклопУдия • 24 марта 2020
Ответ дляБеговая дорожка для носа
а в гдз нет ответа на эту задачу?
нет
автор энциклопУдия • 24 марта 2020
Ответ дляБабка_в_кедах
как решить, подскажите, пожалуйста
Бабка_в_кедах• 24 марта 2020
4 портрета акварелью и 9 портретов в стиле кубизм. сколько портретов акварелью в стиле кубизм??? эти 4 акварельных они же могут быть в стиле кубизм
Cordova• 24 марта 2020
Ответ дляэнциклопУдия
как решить, подскажите, пожалуйста
Всього є 4 портрети аквареллю, і питають скільки акварельних портретів. Мабуть добре вже задрочили з цими завданнями.
автор энциклопУдия • 24 марта 2020
Ответ дляCordova
голова кругом идёт , столько заданий на карантине, уже мозги не выдерживают
СережкинаЯ• 24 марта 2020
5. Ответ в условии

СережкинаЯ• 24 марта 2020
ой, 4
Cordova• 24 марта 2020
Мені братова теж присилала приклад завдання, але ще за попереднього карантину, шкільного. Племінниця в 2-му класі.

От відчуваєш, що відповідь десь на поверхні і має бути проста, але умова так написана, що мозок в ’лєпьошку’ і вся задача зводиться до перефразування умови задачі. Чоловік тоді сказав, що то схоже на поганий переклад.

Тут прямим текстом відповідь написана, текстом плутають. Хоча по факту параметрів лише три: акварель, портрет, кубізм.
автор энциклопУдия • 24 марта 2020
Ответ дляCordova

Спасибо