Где тут 0?• 26 марта 2020

Хто має оплачувати за воду-власник чи орендар?

По причині несправності в унітаз витікло за місяць 60 куб.води.
Логічно,що її було і чути і видно,як вона збігала.
Якби раніше повідомили мені про несправність,то не було б такої суми...1250 грн...
Дівчата,як правильно поступити в даній ситуації,щоб по-справедливості? Оплатити самій (я власник) чи включити цю суму в комунальні орендарю?
куркулиха• 26 марта 2020
Квартирантам. Так и обьясните им как тут написали.
Аноним_Галя• 26 марта 2020
а за чей счет чинили унитаз? и когда вам сообщили о поломке?
Ксерокопия ночи• 26 марта 2020
Вы,как арендодатель должны устранить поломку,а воду жильци оплатить.
пАлАвинкА• 26 марта 2020
Ответ дляКсерокопия ночи
+++
Я даже арматуру за свой счет меняю.
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляАноним_Галя
Показники лічильника отримала.Побачила +60 куб.Забила тревогу,мол десь є утєчка,подивіться чи нічого не тіче,не шумить,не витікає в унітаз,з туал.папером пройтись по трубах...Пройшов тиждень і мені повідомили,що збігає вода в унітаз.
Орендар (чоловік) сказав ,що сам відремонтує,або покаже продавцю,як правильно користуватися,щоб все було добре (я,правда,не зовсім зрозуміла на рахунок останнього варіанту,але зараз доїхати туди,щоб самій подивитися - немає можливості)
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляКсерокопия ночи
Так,я такої ж думки,дякую
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляпАлАвинкА
+++
Я даже арматуру за свой счет меняю.
яку арматуру?
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ длякуркулиха
Спасибі
Тоска в носках• 26 марта 2020
Ответ дляГде тут 0?
яку арматуру?
то,что в бачок вставляется и воду держит в бочке и спускает,называется -арматура
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляТоска в носках
ааа,я зрозуміла !))
Бо я більше по будівництву шарю і на будівельну подумала
Буду тепер знати
Первоклашка Я• 26 марта 2020
У Вашего арендатора руки из того места торчат, каким он садится на тот самый унитаз.
Течет вода в бачке месяц, а он потом почитить после 60 кубов
Белорученька-так себе мужчинка
В танке• 26 марта 2020
Если квартирантов к вам не обращались, то они. Если вы чухались и никого не могли найти, то вы. Хотя...течет бачок, это обычно затворный механизм. Купить и поменять,если сломан, а зачастую, соскочили там что-то, взять и поправить 🤦🤦🤦
Не представляю жить в постоянном шуме льющейся воды.это ж какими конвенции надо быть, чтоб такую фигню не починить. Я б даже не звонила.
Там_все_размывчато• 26 марта 2020
Так журчащая вода должна была беспокоить. Даже, если теперешний жилец квартиры работал и слышал, то вечером или ночью слышен слив воды. Может они ванную набирали раз в день, а не только в унитаз текло.
Там_все_размывчато• 26 марта 2020
Автор, не дописала. Конечно тот, кто пользовался водой должен оплачивать. Если что, тоже снимаю квартиру.
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Белорученька-так себе мужчинка
Це магазин.

Орендар чоловік,але він живе в іншому місті.В магазині - молоді дівчата продавці.

Здогадуюся,що ’зелені’ ще ...в плані битовухи...
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляВ танке
Не звертався взагалі ніхто...
І якби не те,що я щомісяця показники бачу,то я б і не знала...

Так,поломка ще та...
Можна було за 1250 грн багато разів ту запчастину замінити
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляТам_все_размывчато
Це магазин
Там_все_размывчато• 26 марта 2020
Ответ дляГде тут 0?
Це магазин
Тем более! Слышали же, если магазин. Пусть платят! В следующий раз будет следить.
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляТам_все_размывчато
Так,для мене це теж загадка,чому не повідомили раніше чи не звернули увагу...
автор Где тут 0? • 26 марта 2020
Ответ дляТам_все_размывчато
І я знімала квартиру і платила за всі косяки ( забивалася каналізація кожних 3 місяці... При будівництві ,казали,будівельники суміші висипали в каналізацію)
Заїхала звідти і перехрестилася