28 марта 2020

Спрей для тела "Эйвон" Сойдет как антисептик?

Коллега распространяет Эйвон , предлагает этот спрей использовать как антисептик, и купить у нее, т.к. там 60 % спирта. Я этот спрей никогда раньше не брала, и там вправду такой состав, что сойдет как а.с.?
Кондуктор автобуса 28 марта 2020
Нет там спирта в таком количестве. И никогда не было.
ХуАнита 28 марта 2020
Минимум 65%
buterfly_2013 28 марта 2020
Найдите этот продукт на сайте и прочитайте его состав. Сомневаюсь, что там есть такие спреи.
Я бы не рекомендовала. Он не предназначен. Остальные 40% могут 1.липнуть. 2. Не предназначены для попадания во внутрь. Т.е. руки обработанные спреем прежде чем есть нужно вымыть. Или нельзя будет почесать глаз.
Винник 28 марта 2020
А зачем? На одном ОЛХ только 10тыс объявлений с антисептиками - на любой кошелёк, любых производителей, с составом разным и т.д.
котопёс 28 марта 2020
Вряд ли там такой состав. Зачем нужен спрей для тела с количеством спирта более 60-65 процентов?
ША все! я пришла 28 марта 2020
В спреях для тела наоборот нет спирта или небольшой процент. А вот бутылочка из под таких спреев подходит.
AvonUkraine 28 марта 2020
Останнім часом ми отримуємо безліч запитань про спреї для тіла Naturals, чи містять ці засоби спирт і в яких кількостях.

Офіційно відповідаємо: так, наші спреї справді містять спирт, що досить актуально у нинішній ситуації. Його частка складає близько 60%*.

Проте, якщо продукт наносити неправильно, то вміст спирту не стане запорукою ефективності засобу, як додаткового гігієнічного захисту.

Наразі ми активно працюємо над тим, щоб затвердити та нанести на пакування продукту правильні інструкції з його застосування. Лише після того ми зможемо рекомендувати використання спреїв в якості додаткового засобу захисту.

Рекомендуємо тобі вже зараз поповнити запаси цього універсального продукту – усі спреї до кінця Кампанії 05/2020 по 39, 99 грн! (Ціна дійсна без виконання додаткових умов каталогу)

Бережи себе, а Avon допоможе тобі в цьому ароматним та якісними продуктами.💓

* Зверни увагу, що зазначений вміст спирту не може гарантувати ефективний гігієнічний захист без дотримання правильного способу застосування. Лише після нанесення на пакування продукту нових інструкцій ми зможемо рекомендувати використання спреїв, не тільки за призначенням, а й в якості додаткового засобу захисту.
AvonUkraine 28 марта 2020
Ответ дляКондуктор автобуса
Нет там спирта в таком количестве. И никогда не было.
Неправда во держу в руках на одном 71.59 % спирта ,на другом 63.74%
AvonUkraine 28 марта 2020
Ответ дляВинник
А зачем? На одном ОЛХ только 10тыс объявлений с антисептиками - на любой кошелёк, любых производителей, с составом разным и т.д.
Да и воду продают по 150 грн теперь вместо антисептика под шумиху.
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта 2020
Ответ дляAvonUkraine
Неправда во держу в руках на одном 71.59 % спирта ,на другом 63.74%
В смысле??? Так и написано, на спрее, ’состав 71,59%’???