01 апреля 2020

1 апреля, стартовала мед. реформа (теперь и больницы).

Програма медичних гарантій стартувала у повному обсязі, - НСЗУ

01 квітня 2020 року о 16:14

1 квітня стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій - перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Договори з НСЗУ на надання медичних послуг за Програмою медичних гарантій станом на сьогодні підписали 1 524 заклади спеціалізованої медичної допомоги. З них 50 приватних. Це 90% закладів, які подали свої пропозиції НСЗУ. Ще 138 проектів договорів очікують на підписання.

Загалом Програма медичних гарантій, у порівнянні з медичною субвенцією, збільшує фінансування на цілий ряд медичних послуг - гемодіаліз, лікування інсульту та інфаркту, надання акушерської та неонатальної допомоги, онкологічне лікування. Вперше виділені окремі кошти на паліатив (мобільний та стаціонарний) та медичну реабілітацію.

Програма медичних гарантій - перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно. Скористатися ним може кожен громадянин України, а також особи, прирівняні до громадянства. Аби отримати доступ до безоплатних послуг, пацієнт має мати направлення від лікаря первинки (для цього спочатку потрібно укласти декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром) або лікуючого лікаря. Направлення не потрібне до гінеколога, психіатра, стоматолога і нарколога. Екстрена медична допомога надається безоплатно кожному і незалежно від наявності декларації.

https://www.kmu.gov.ua/news/persha-v-ukrayini-prog...
Rosewo 01 апреля 2020
1 апреля.... символично
Секретница 01 апреля 2020
бесплатно только воздух...пока....рождаться, жить и умирать дорого
автор 40каградусная 01 апреля 2020
Ответ дляRosewo
1 апреля.... символично
ага.)

Пацієнт з 1 квітня отримує перелік гарантованих медичних послуг і вільний вибір лікаря не лише на первинці, а і для спеціалізованої допомоги. Відтепер місце реєстрації жодним чином не впливатиме на те, де людина зможе лікуватися.
автор 40каградусная 01 апреля 2020
Ответ дляСекретница
бесплатно только воздух...пока....рождаться, жить и умирать дорого
Рожать бесплатнопо этой программе.
Просто Филя 01 апреля 2020
Мда .. платно (( и куда эти потоки будут идти ?? На апгрейд больниц которые на трущобны похожи , на з/ пл врачам или снова в бюджет ( вникуда ) , почему военный сбор не отменён (( я не хочу платить за войну , введите мед . сбор вместо этого .. реформа похоже с заднего входа .. супрун
Rosewo 01 апреля 2020
Ответ для40каградусная
ага.)

Пацієнт з 1 квітня отримує перелік гарантованих медичних послуг і вільний вибір лікаря не лише на первинці, а і для спеціалізованої допомоги. Відтепер місце реєстрації жодним чином не впливатиме на те, де людина зможе лікуватися.
только вы забываете, где мы живём: будет как всегда
’гладко вышло на бумаге, да забыли про овраги’
элементарно: с каких шишей весь этот праздник жизни будет финансироваться? Коломойский и Ахметов денюжками поделятся?
alina5 01 апреля 2020
Девочки, а что конкретно будет бесплатно?
Rosewo 01 апреля 2020
Ответ дляalina5
Девочки, а что конкретно будет бесплатно?
воздух....
....
пока что
Секретница 01 апреля 2020
Ответ для40каградусная
ага.)

Пацієнт з 1 квітня отримує перелік гарантованих медичних послуг і вільний вибір лікаря не лише на первинці, а і для спеціалізованої допомоги. Відтепер місце реєстрації жодним чином не впливатиме на те, де людина зможе лікуватися.
больницы и так бесплатные были, покупаете лекарства по утреннему списку и лечитесь, кормят бесплатно, палата если без удобств тоже, остальное +внимание за малую благодарность
ПоЗиТиВнАя 01 апреля 2020
Ответ дляalina5
Девочки, а что конкретно будет бесплатно?
Конкретно платно будет все
Пингвинчик сизокрылый 01 апреля 2020
Я не поняла, где этот перечень бесплатных услуг и цены на платные услуги. Почитать бы, хотя мне заранее страшно
Просто Филя 01 апреля 2020
Ответ для40каградусная
Рожать бесплатнопо этой программе.
мдааа помню себя со схватками в роддоме # 7 Киев , когда меня вежливо спрашивали с кем я договорилась о родах , вместо помощи .. из за этого первые потуги пропущены и сознано было внутричерепное давление на ребёнка в итоге некоторые проблемы .. страшно даже думать если б не догоговорилась .. видимо рода самой предложили принять у себя
автор 40каградусная 01 апреля 2020
Ответ дляRosewo
только вы забываете, где мы живём: будет как всегда
’гладко вышло на бумаге, да забыли про овраги’
элементарно: с каких шишей весь этот праздник жизни будет финансироваться? Коломойский и Ахметов денюжками поделятся?
Я пока не забываю ничего, слава Богу, как говориться.
ПоЗиТиВнАя 01 апреля 2020
Ответ дляRosewo
воздух....
....
пока что
Ага, размечтались. Нельзя выходить дышать
Rosewo 01 апреля 2020
Ответ для40каградусная
Я пока не забываю ничего, слава Богу, как говориться.
спасибо за ответ по сути
мне было важно знать, что ваша память вас не подводит
держите в курсе и дальше
Секретница 01 апреля 2020
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ага, размечтались. Нельзя выходить дышать
купив маску всего за 99 центов, можно
ПоЗиТиВнАя 01 апреля 2020
Ответ дляСекретница
купив маску всего за 99 центов, можно
Пойду центы искать, а то только крупные купюры остались
Секретница 01 апреля 2020
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пойду центы искать, а то только крупные купюры остались
можно гривнями по курсу, всего 25, у нас в аптеке рядом
Секретница 01 апреля 2020
хоть нововведения в символичную дату анонсируют, а то еще поверит кто то
автор 40каградусная 01 апреля 2020
Ответ дляalina5
Девочки, а что конкретно будет бесплатно?
Скорее всего вот это -

https://nszu.gov.ua/likar-2020
inna5577 01 апреля 2020
Ответ для40каградусная
Рожать бесплатнопо этой программе.
Нет, роддому на каждую роженицк выделили 8500 или что то около того, в это входит и КУ, и зарплата, и аппаратура и тп. Если расходы будут больше- за счет больных, короче, теперь будет дороже
автор 40каградусная 01 апреля 2020
Ответ дляinna5577
Нет, роддому на каждую роженицк выделили 8500 или что то около того, в это входит и КУ, и зарплата, и аппаратура и тп. Если расходы будут больше- за счет больных, короче, теперь будет дороже
Написано за что им деньги перечисляют.

Специфікація надання медичних послуг за напрямом
«МЕДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ ПОЛОГАХ»

Обсяг послуги (специфікація) відповідно до потреб пацієнта:
1. Надання медичної допомоги при пологах черговою акушерською бригадою.
2. Ведення нормальних пологів.
3. Проведення вагінальних інструментальних пологів (вакуум-екстракція, акушерські лещата) в разі виникнення ускладнень.
4. Проведення ургентного кесарево розтину.
5. Проведення планового кесарського розтину (у закладах охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівня перинатальної допомоги).
6. Моніторинг стану роділлі, плода, породіллі та новонародженого.
7. Зниження больових відчуттів у жінки під час пологів.
8. Проведення лабораторних та інструментальних обстежень у цілодобовому режимі.
9. Проведення інтенсивної терапії жінкам у випадку виникнення у них загрозливих для життя станів.
10. Проведення заходів з первинної реанімації та стабілізації стану новонароджених.
11. Проведення щеплень новонародженим та породіллям згідно з діючим календарем профілактичних щеплень.
12. Проведення метаболічного скринінгу у новонароджених відповідно до діючих стандартів.
13. Консультування жінок з питань грудного вигодовування і післяпологової контрацепції.
Манный комочек 01 апреля 2020
В бюджете полная дыра, если разделить заложенные средства на численность- порядка 2000 грн в год на человека, это с учетом всех затрат, сильно поможет? Максимум пролечить первых больных, а остальным- немповезло(
inna5577 01 апреля 2020
Ответ для40каградусная
Написано за что им деньги перечисляют.

Специфікація надання медичних послуг за напрямом
«МЕДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ ПОЛОГАХ»

Обсяг послуги (специфікація) відповідно до потреб пацієнта:
1. Надання медичної допомоги при пологах черговою акушерською бригадою.
2. Ведення нормальних пологів.
3. Проведення вагінальних інструментальних пологів (вакуум-екстракція, акушерські лещата) в разі виникнення ускладнень.
4. Проведення ургентного кесарево розтину.
5. Проведення планового кесарського розтину (у закладах охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівня перинатальної допомоги).
6. Моніторинг стану роділлі, плода, породіллі та новонародженого.
7. Зниження больових відчуттів у жінки під час пологів.
8. Проведення лабораторних та інструментальних обстежень у цілодобовому режимі.
9. Проведення інтенсивної терапії жінкам у випадку виникнення у них загрозливих для життя станів.
10. Проведення заходів з первинної реанімації та стабілізації стану новонароджених.
11. Проведення щеплень новонародженим та породіллям згідно з діючим календарем профілактичних щеплень.
12. Проведення метаболічного скринінгу у новонароджених відповідно до діючих стандартів.
13. Консультування жінок з питань грудного вигодовування і післяпологової контрацепції.
А кто то поссчитал, сколько перечисленное стоит?
Надувная пыль 01 апреля 2020
Ответ дляСекретница
больницы и так бесплатные были, покупаете лекарства по утреннему списку и лечитесь, кормят бесплатно, палата если без удобств тоже, остальное +внимание за малую благодарность
Всё так!
dahashutka19 01 апреля 2020
Мне интересно , что мне за роды скажут . Рожать в конце мая, будет кесарево. По идее на каждую роженицу выделяют по 8500 грн... Посмотрим..Мы то отложили определенную сумму на операцию, но интересно. Будем обменку подписывать, послушаю что скажут )
Выступаю Я. 01 апреля 2020
Ответ дляНадувная пыль
Всё так!
И близко не так!Вы все прозреете,что нас ждёт с этой реформой.
Сегодня стали разъяснять-это ужас!
Все эти басни про 8500 на каждую роженицу,17 тыс на онко и т.д.-вы и правда думаете,что пациенты ничего не будут тратить и получать при этом массу бесплатных услуг?Разочарую вас...