Доктор Хаос• 12 апреля 2020

Скільки років цьому фото?

Додавайте свої, будемо відгадувати)
Бармалеина• 12 апреля 2020
Ответ дляДоктор Хаос
Удалено администрацией...
ви самі це писали, ну зрозуміло, що вас не депортували, але що змінилося відношення, і ви це відчували, чому ви не хочете це признати, я не розумію.
А причиною зміни відношення ви вказували політику України.

автор Доктор Хаос • 12 апреля 2020
Ответ дляСанта Барбара
та тема видалена, але ви писали, що відношення змінилося, і що поглядали на вас вже по-іншому, і ви не могли там продовжувати працювати.
Нічого не видалено, шукайте де я писала що поперли мене.
Треба було так і писати, як в цьому пості.
А не нести всіляку чухню. І взагалі до чого це було в цій темі?
Змінилось ставлення до українців, так я це писала і це не таємниця. Хто проживав там в 2014 і раніше може підтвердити. Зараз погане ставлення, але наші терплять, бо ваш петя створив їм такі умови, що тут простим роботягам неможливо на хліб заробити.
Жена сантехника• 12 апреля 2020
Ответ дляnutcandy
лет 12, думаю 1998 год,
Каждый ваш ответ в этой и других темах
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2020
Ответ дляСанта Барбара
Удалено администрацией...
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2020
Ответ дляСанта Барбара
Якби ви проживали в Польщі, не в бараку, в нормальних умовах, мали телевізор, радіо в авто, володіли мовою, читали ЗМІ, то знали б що з 2015 з кожної праски неслось, що українці бандерівці, які полякам геноцид влаштували. Маси, як завжди все це поглинають і переносять на всю націю.
nutcandy• 12 апреля 2020
Ответ дляЖена сантехника
Каждый ваш ответ в этой и других темах
А что за пристальное внимание к моим ответам???
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2020
Ответ дляСанта Барбара
То ви можете пояснити, що вас спонукало в цій темі строчити про Польщу? Чому не про газон, комбінезон, або парфуми?)))
Який взагалі зв’язок?
Просто кортіло обгадити, бо є якісь давні образи? Десь вашого аноніма прищемила?)
Гжегож Бженчишчикевич• 12 апреля 2020
Ответ дляДоктор Хаос
Ну вова ж більшість повернув))
Петя вже рік, як ні при чому
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2020
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну вова ж більшість повернув))
Петя вже рік, як ні при чому
Ага, мінус 7 мільйонів, а він ні при чому.