Меряю линейкой• 14 апреля 2020
Как вам такое украшение паски?
Я не консерватор, но , как по мне, это что-то непонятно и безвкусное. Нашла в интернете, даже сначала не поняла, что это украшение паски, если честно)
Как вам?
Булку Дай• 14 апреля 2020
Ответ дляУгадайс
Та ну, как мусорные ведра какие-то.
Точно,хоть на продуктьі так не говорят,но схожесть 100%
палка-копалка• 14 апреля 2020
Ответ дляПапобус
Мне вот такие варианты нравятся.
ваши примеры - самое то
побольшомусекретику• 14 апреля 2020
мне не нравится, люблю классику, обычная глазурь с посыпкой. Главное вкус, а эти пирамиду весь вкус перебывают. Я даже популярный паннетон итальянский не люблю.
ВернитеВалеру• 14 апреля 2020
Ответ дляРобот Вертер
А паски в магазинах уже продают? Лень идти проверять.
продают
ЛисАпедная• 14 апреля 2020
Ответ дляПурген
так автор акцентував увагу саме на тому, що це паска так прикрашена, а не загалом на спосіб такого прикрашання випічки.
P/S теж вважаю, що там від цукру в кому можна впасти, сама сильно солодкого не люблю.
ну мабуть автор таки права, бо паску прикрашають інакше ніж торт, в тому то й суть паски як випічки на великдень
я вам відкрию секрет, шо українську паску ніколи нічим не прикрашали, лише тим самим тістом у вигляді квітів, півників і т.д. а зверху покривала просто глазурью, шо б була красива, от так як фото 1 і 2
а білою глазурью покривають російські кулічі) так шо
Белая и пушистая• 14 апреля 2020
Идея хорошая, но все так неэстетично набросано, что больше напоминает мусорку, чем украшение.
ВернитеВалеру• 14 апреля 2020
Ответ дляЛисАпедная
все змінюється, церковні традиції також. раніше прикрашали тим, що було
Булку Дай• 14 апреля 2020
Ответ дляпобольшомусекретику
И я . Есть ритуальная вьіпечка,паска,кулич,украшается традиционно. Украшайте ,как хотите,но не назьівайте єто паской.
Мне еще нравятся,когда без глазури,тестом украшено.
Смурфетта• 14 апреля 2020
Ответ дляЛисАпедная
колись не прикрашали, бо не знали,що можна так прикрашати і кондитерка ще не була такою розвиненою.
Суть паски як випічки на великдень взагалі відсутня, це все придумано людьми як обряд, який абсолютно нічого не означає, тому і прикрашання її це вже особиста справа тих самих людей. Це те саме, як говорити, що мій бог правильний, а твій ні.
ЛисАпедная• 14 апреля 2020
Ответ дляВернитеВалеру
ні, не тим що було, бо кожен завиток має значення
Булку Дай• 14 апреля 2020
Ответ дляЛисАпедная
О,пока писала,вьі уже и пример привели.
ЛисАпедная• 14 апреля 2020
Ответ дляПурген
ні) ви не праві, все має значення і прикрашали саме з тим значенням, яке потрібно було господині)
от шо шо а про це я можу вам розказувати довго і навіть не нудно)
Смурфетта• 14 апреля 2020
Ответ дляЛисАпедная

а хто те значення придумав?) памятаю як в якомусь селі хтось насцяв на стіну, і комусь привидівся образ божий, так ходили цілували, вклякали і молилися, якесь там значення знайшли також))) не видумуйте те, чого нема. В давнину люди хотіли прикрасити свою випічку, чим вміли так і прикрашали.
Праздничный сервиз• 14 апреля 2020
Ответ дляЛисАпедная
не згодна, що білою глазур´ю покривають рос.варіант наших пасок.
білою глазур´ю покривають, щоб замаскувати розтрісканий верх.
після Великодня спечу пампушки і прикрашу в англ.традиц.стилі
Додекаэдр• 14 апреля 2020
Пасха: кулич и крашенки — символ мужских половых органовю. Это древний фаллический символ.
ЛисАпедная• 14 апреля 2020
Ответ дляПурген

так все придумали люди і Христа і інше, тю)
Смурфетта• 14 апреля 2020
Ответ дляЛисАпедная
ну я теж можу поставити на паску кіндер сюрприз і придумати собі значення, що то до вагітності і що далі?