Стопудова• 19 апреля 2020

Влияют ли манипуляции на шейке матки на другие органы?

Не повлияет ли прижигание или конус на гормональный фон? На грудь, яичники, матку?
Спасибо.
автор Стопудова • 20 апреля 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так глибокий,лікар дістане всюди,де треба )Ви кольпоскопію робили,на папілому здавали?Бо якщо високоонкогенні штами є,швидко видаляйте.Це стосується не лише 16,18типу,а повний пакет
Здавала на впч, якшо вірити лаборантам, то нема. Але в мене ерозії вже 20 років і весь час був запальний процес. А от після родів 2 роки мазок був чистий, а потім бац і дисплазія. Схиляюся, що гормональні всплески впливають, бо якраз поїхали гормони щитовидки і я їх півроку не могла привести в норму.
Iryska kr• 20 апреля 2020
Ответ дляСтопудова
Моя Вам порада,якщо мазок показує дисплазію,видаляйте,навіть не думайте.Чому Вам не роблять біопсію?Не чекайте,налаштуйтеся,і робіть.Я відкриваюся,будуть будь-які питання,пишіть)
автор Стопудова • 20 апреля 2020
Ответ дляIryska kr
Дякую. Біопсію не роблять, бо планують робити конус, тобто буде що віддати на гістологію. Лікар каже, що біопсія потрібна перед припіканням.